У Шепетівці підсипали та загрейдерували 21 вулицю, але не ту

У Шепетівці підсипали та загрейдерували 21 вулицю, але не ту

Звісно, тема грейдерування та підсипання вулиць міста Шепетівки в грудні може й не актуальна, проте, окремі депутати Шепетівської міської ради все таки зажадали звітності. Це питання стало одним із перших під час чергової сесії міської ради 21 грудня. «Готував» проект рішення перший заступник міського голови Володимир Вихівський.

Оскільки на сесії автор проекту був відсутній, бо він перебуває у відпустці, то звітувати взявся Павло Цвіркун — начальник управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин. Кожному депутату роздали перелік вулиць, де комунальне підприємство ШРЕП виконало грейдерування.

— В переліку, який визначався депутатськими комісіями 11 червня, була 21 вулиця. Але з них тільки 5 підсипали. Натомість чомусь було прийнято рішення використати кошти і підсипні матеріали на інші вулиці. Там проводилися роботи, які не визначалися депутатськими комісіями. В мене питання: чому ті вулиці, які визначила комісія, не були підсипані та не виконані там роботи? — поцікавилася депутатка Наталія Собчук.

У Шепетівці підсипали та загрейдерували 21 вулицю, але не ту

— Комунальне підприємство мало отримати щебеню вдвічі більше, а обсяг робіт, виходячи з цього, й розраховували. На жаль, в переліку є 14 вулиць, де проводили підсипку щебенем, а це тільки половина. Ситуація склалася у зв’язку з недостатньою кількістю матеріалу для підсипання вулиць, — відповів Павло Цвіркун.

Тоді депутати обурилися ще більше, бо, насамперед, виконавці робіт не дотрималися тієї черговості вулиць, як визначила комісія.

— 11 червня і справді робоча група визначила перелік і вулиці, які першочергово мають підсипати. Оскільки на вулиці Рамповій було виявлено щебінь, який нікому не належав, тоді комісія направила директору КП ШРЕП лист про підсипання ним першочергово цих доріг із переліку. Вже через 2 тижні його там не виявилося. Як з’ясувалося, його забрали для дороги на Бориспіль, пояснивши, що нам для підсипання доріг він не підходить, бо в ньому є бруд. Але в Борисполі ним зробили дороги, там вони нині хороші. То ж тепер спитайте в головного інженера підприємства, чому вони вчасно не виконали рішення? — приголомшила всіх депутатка Наталія Яковлєва.

Слово надали директору комунального підприємства Юрію Шайнозі, аби пояснив, чому так сталося:

— Тому що, окрім порядку визначеного депутатами, проводиться нарада в першого заступника міського голови, також є звернення громадян до вас, де ви пишете «Шайнога до виконання». Крім того, підприємство виконує ще інші роботи.

У Шепетівці підсипали та загрейдерували 21 вулицю, але не ту

— Те що постановили депутати — то як закон, — зауважив міський голова Михайло Полодюк.

У Шепетівці підсипали та загрейдерували 21 вулицю, але не ту

— До того ж, тієї кількості щебеню, яку передбачали і коштів на нього, не могло вистачити на 21 вулицю. Депутати склали цей перелік, але підкріпити його будь-якими розрахунками — скільки потрібно підсипки — забули. Деякі вулиці, яких не було в переліку визначеного комісією, підсипали б/в щебенем. Тому на майбутнє, якщо плануються роботи, то й кошти на матеріали потрібно як слід прорахувати, — відповів Юрій Шайнога.

Звіт щодо виконаних робіт з підсипання та грейдерування вулиць вельми пожвавив обговорення, депутати обурювалися, бо порушена першочерговість виконання робіт, надходили навіть «радикальні» пропозиції — покарати заступника міського голови, оголосивши йому догану, та визнати виконання робіт незадовільним. Жодна з пропозицій в ході голосування не була підтримана необхідною кількістю голосів. А коли вже прийшов час голосувати за сам проект рішення — взяти інформацію до відома, — депутати також не зійшлися до єдиної думки. Рішення, обговорення якого забрало півгодини, не пройшло.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

3 коментарі до статті «У Шепетівці підсипали та загрейдерували 21 вулицю, але не ту»

  1. Віктор Д. коментує:

    Мда, правда лише одна: якщо мер обморок , то перший зам і подавно…

  2. Та як завжди-натупили! Там де автівок більше їздить нічого,а там де самі “руліли” живуть сипнули. Приклад Заводська і центральна об їздна Віленського.

  3. В коментує:

    Юрій Михайлович, погоджуюся.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоБезробітним обмежили виплати: після 30 днів — суспільно корисні роботи
У Славуті напишуть звернення до митрополита Онуфрія, щоб припинити релігійну ворожнечу
Сусідній із Шепетівкою райцентр повертає собі історичну назву
На Хмельниччині ввели мораторій на російськомовний культурний продукт
У Шепетівці демонтують пам’ятник Островському
У Шепетівці шукають спеціалістів не лише робітничих професій

Читайте у цій рубриціІсторична віха: Україна — кандидат на членство в ЄС
Програма кредитування бізнесу «5-7-9» подорожчає
Спростування поширених фейків про кандидатство України в ЄС
Незабаром у продажу з’явиться нова поштова марка «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»
Укрзалізниця повернула «довоєнний» маршрут поїзду, що курсує через Шепетівку
У міграційній службі пояснили причини затримок виготовлення паспортів
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter