У фіскальній службі працюють на упередження проявів корупції

Одним із основних пріоритетів діяльності Державної фіскальної служби є активна протидія корупції в податковій та митній сферах.

Поширення цього негативного явища є значною перепоною, як на шляху розвитку бізнесу, так і для створення сприятливого інвестиційного клімату в Хмельницькій області. В умовах активної реалізації євроінтеграційних процесів в області цей напрямок роботи набуває суттєвого значення.

Найбільш сприятливим результатом у боротьбі з корупційними правопорушеннями, а також вчиненням службових злочинів в системі, є не кількість виявлених правопорушень, а їх своєчасне попередження та профілактика.

— Лише спільна робота, спрямована на дотримання антикорупційного законодавства, підвищення рівня відповідальності керівників за діяльністю підлеглих та неухильне дотримання вимог чинного законодавства сприятиме підвищенню авторитету Державної фіскальної служби України та ефективності роботи влади, – упевнений начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби  у Хмельницькій області підполковник податкової міліції — Максим Барановський.

Звертаємо увагу громадян на те, що будь-яка особа, якій стало відомо про факти проявів корупції з боку працівників органів ГУ ДФС у Хмельницькій області чи Хмельницької митниці ДФС може звернутися за адресою:

м. Хмельницький,  вул. Героїв Майдану 12 (приміщення Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому),
кабінети №№ 704, 705, 706, 707.

За телефонами: (0382) 70-17-76, 70-17-97, 70-17-77 (факс),
тел. моб. 097-607-23-49, або скористатися сервісом «Пульc»
(телефон (044) 284-00-07).

 

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці