Госпітальний округ розвиватиметься за стратегічним планом «п’ятирічки»

Госпітальний округ розвиватиметься за стратегічним планом «п’ятирічки»

На минулому тижні, 13 грудня, відбулося чергове засідання Госпітальної ради Шепетівського госпітального округу на базі Шепетівської центральної районної лікарні. У засіданні взяли участь голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, голова Шепетівської районної державної адміністрації Роман Підопригора, Шепетівський міський голова Михайло Полодюк та 23 члени Госпітальної Ради Шепетівського госпітального округу.

Голова Госпітальної ради Валентина Савчук (головний лікар Шепетівської ЦРЛ) провела оглядову екскурсію підрозділами та відділеннями підпорядкованого закладу, ознайомила з матеріальною базою та рівнем надання медичної допомоги в кожному відділенні лікарні.

Далі зустріч продовжилась в актовій залі лікарні, де учасники зібрання розглянули актуальні питання у роботі Шепетівського госпітального округу.

Присутні заслухали доповідь Валентини Савчук про стан матеріально-технічного забезпечення лікарні та рівень надання вторинної медичної допомоги жителям Шепетівського району.

— Основними завданнями госпітального округу є сприяння організації та функціонуванню мережі закладів охорони здоров’я, що входять до складу Шепетівського госпітального округу. Це дозволить забезпечити якість та своєчасність надання вторинної медичної допомоги населенню та ефективно використовувати бюджетні кошти, координувати дії, розробляти пропозиції та рекомендації, визначати проблемні питання з організації та фінансування вторинної медичної допомоги у Госпітальному окрузі та багато інших питань, — наголосила Валентина Савчук.

Після виступів членів Госпітальної Ради та обговорення планів та перспектив щодо Шепетівської ЦРЛ Валентина Миколаївна додала, що завданнями закладу на цей рік залишаються: завершення реконструкції та капітального ремонту хірургічного відділення, оновлення устаткування хірургічної служби.

Заклад має потреби в придбанні діагностичного обладнання: мамографа, апарату УЗД для терапевтичної служби, ректосигмоскопу, обладнання для кардіологічної служби, в т.ч. велоергометру. Крім того, є потреба в спорудженні локальних очисних споруд в Шепетівській ЦРЛ (розробити проектно-кошторисну документацію). Також в планах придбання спеціального реанімаційного автомобіля для транспортування важкохворих в заклади третього рівня, проведення капітального ремонту автомобіля «Мерседес» за благодійні кошти, утеплення фасадів терапевтичного корпусу та поліклініки, проведення ремонту внутрішньобудинкової системи опалення терапевтичного корпусу, розробити та затвердити «Програму про безкоштовне надання невідкладної медичної допомоги дітям протягом перших 3-х діб лікування» та оздоровлення дітей у літній період.

Та пріоритетним завданням є завершення будівництва на території Шепетівської ЦРЛ корпусу дитячого відділення з дитячою поліклінікою, в якому мають намір розмістити акушерсько-гінекологічне, дитяче відділення та жіночу консультацію.

Перетворення комунального закладу центральна районна лікарня у комунальне некомерційне підприємство заплановане у поточному місяці.

Члени Госпітальної ради Шепетівського Госпітального округу прийняли рішення створити робочу групу (6 членів Госпітальної ради — головні лікарі Центральних районних лікарень), яка розробить стратегічний план розвитку Шепетівського Госпітального округу на 5 років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСуд призначив покарання жінці, яка вдарила лікаря Шепетівської ЦРЛ
На січневому засіданні члени Шепетівського виконкому розглянули 32 питання
В Уряді пропонують знизити ціну газу на 30% для усіх побутових споживачів
У Шепетівському районі не розминулися дві водійки: є травмовані
Шепетівська багатопро­фільна лікарня отримає нове обладнання для невідкладної допомоги
У новорічну ніч в Шепетівці народилася одна дитина

Читайте у цій рубриціПсихолог у Нацгвардії — людина, якій довіряють
Полісмени штрафуватимуть п’яних велосипедистів
Коли в українських селах з’явиться стабільний інтернет?
Цьогоріч в Україні проведуть 300 трансплантацій кісткового мозку
Парламент прийняв законопроєкт щодо розвитку інституту старост. Що змінилось?
Яка відповідальність чекає на боржника за несплату комунальних послуг