17 грудня шепетівського татуся покажуть у проекті «Хата на тата» (Оновлено)

Ще у липні те­ле­ка­нал «СТБ» шу­кав сміливців у Ше­пе­тів­ці та районі для учас­ті в про­ек­ті «Ха­та на та­та». А вже у жовтні ав­тівка про­ек­ту «зас­ві­ти­ла­ся» в на­шо­му міс­ті. І, нарешті, днями героїв проекту покажуть по телебаченню.

Го­лов­на суть про­ек­ту — «за­ну­ри­ти» чо­ло­ві­ків у ру­тин­ний по­бут та дог­ляд за діть­­ми, а стом­ле­ним жін­кам на­да­ти змо­гу здій­­сни­ти най­­за­по­віт­ні­ші мрії та на­со­ло­ди­ти­ся жа­да­ним від­по­чин­ком. Цей тиждень головна героїня проекту провела в спа готелі Карпат. Про такий відпочинок жінка давно мріяла і ось, нарешті, насолоджувалася приємними та корисними процедурами для тіла.

Нас­кіль­ки у цей час, поки дружина відпочивала, ви­явив­ся вит­ри­ва­лим ше­пе­тівсь­кий та­тусь та чи ви­ко­нає він всі зав­дання, які можуть принести йому головний приз, — виграш у сумі 50 000 гри­вень, — зможемо дізнатися вже 17 грудня о 20 годині на телеканалі СТБ.

«Такого ви ще не бачили! Найщедріший татусь, який заради родини готовий на все! Не пропусти в понеділок о 20:00!», — йдеться на сторінці проекту «Хата на тата» у Фейсбуці.

Також дізнаємося, як пройшов тиж­день від­по­чин­ку, ре­лак­су та за­до­во­лен­ня для дружини героя, яку «вихопив» із рутинного розміреного життя ві­до­мий ук­ра­їнсь­кий спі­вак та шоумен Вік­тор Бро­нюк.

Отож, відкладімо всі справи, насолоджуймося переглядом та вболіваймо усім серцем за свого земляка!

Нагадаємо, минулоріч тата-відчайдуха в Шепетівці шукали влітку. А вже у жовтні автівка проекту «засвітилася» у місті. Оператори та сценаристи були помічені в різних місцях. Тоді на тиждень відпочинку, релаксу й задоволення маму-учасницю забрав відомий український співак Віктор Бронюк.

UPD:

17 грудня, я і анонсувалося, в ефірі телеканалу «СТБ» вийшов 17-й випуск проекту «Хата на тата». Пропонуємо переглянути повний відеозапис шоу:

Офіційний анонс випуску

А вже в серпні 2019 року з’явилося повідомлення, що у Шепетівському районі знову шукають сміливця для наступного сезону реаліті-шоу «Хата на тата».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «17 грудня шепетівського татуся покажуть у проекті «Хата на тата» (Оновлено)»

  1. В коментує:

    Шоу “па-РУССКІ” не дивимось.

  2. День за днем коментує:

    Додали відео цього випуску.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці