Кадрове питання на сесії викликало жваве обговорення

В ході позачергової сесії Шепетівської міської ради в порядку денному розглянули проект рішення «Про затвердження структури апарату міської ради та виконавчого комітету, виконавчих органів Шепетівської міської ради, штатів та їх загальної чисельності».

Доповів із цього питання Володимир Адамець, начальник відділу з питань кадрової та режимно-секретної роботи. Мова йшла про переведення спортивної школи в підпорядкування управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту.

— Шановні депутати, ми приймаємо рішення, яке давно назрівало, — звернувся Микола Кикоть, секретар міської ради. — Басейн і спортшкола мають підпорядковуватися управлінню молоді та спорту. Прохання, підтримати цей проект рішення.

Попри звернення секретаря міської ради, деякі депутати все одно мали питання з цього приводу. Зокрема, Валерій Федоров поцікавився:

— Я технічно розумію, що це питання стосується перепідпорядкування басейну. Але хотів би сказати про сам штатний розпис: ви звернули увагу, що там є «священні корови», про які навіть депутатам зась знати? Наприклад, фінвідділ — 14 чоловік. І крапка. Управління праці та соціального захисту населення — 59 чоловік. І крапка. Якщо інші відділи та управління розписані, то тут є «священні корови», про які нічого не знаємо. Хоча маємо право це знати.

Також депутатів зацікавила робота відділу ведення Державного реєстру виборців. Вони зажадали, аби його очільник Сергій Колесник доповів про діяльність відділу в сесійній залі. Не оминули увагою народні обранці й відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Але після жвавого обговорення все таки проголосували «за» проект рішення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Кадрове питання на сесії викликало жваве обговорення»

  1. Василь Лешкевич коментує:

    Цікаво знати, як змінилась загальна кількість штату адмінперсоналу? На скільки одиниць зросла, чи зменшилась? А так від такої інформації ні холодно ні жарко платникам податків.

    • Віктор Д. коментує:

      А все дуже просто там відбувається: беруться на роботу потріні люди і окрім того Полодюк банально просто роздає всім посадовцям шикарні премії за неймовірні результати в роботі. Як думаєте для чого? А вибори ж не загорами!)) Ніякі схеми ніхто і не думав там руйнувати.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці