Чи загрожує Шепетівщині друга хвиля захворювання на кір?

В Шепетівському районі з 1 січня до 5 грудня зареєстровано 49 випадків захворювання на кір (інтенсивний показник становить 64,5 випадків на 100 тисяч населення), із них дорослих — 15, дітей — 34, в тому числі віком 0–1 рік — 5 дітей, 1–4 роки — 7 дітей, 5–9 років — 8 дітей, 10–14 років — 8 дітей, 15–17 років — 6 чоловік. По місту — 27 випадків, Шепетівський районі — 22 випадки захворювання.

— Питома вага щеплених серед захворілих становить 51,02 %; 28 випадків захворювання на кір підтверджені лабораторно — виявлено Ig M до вірусу кору, — зазначив Володимир Костюк, завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень, лікар-епідеміолог Шепетівського міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України». — В 18 випадках діагноз «кір» поставлено по клінічних показниках та епідпов’язані між собою.

У вересні, жовтні, листопаді випадків захворювання на кір не зареєстровано. Разом з тим в Україні особливо в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Вінницькій та інших областях захворюваність кором носить епідемічний характер. З початку року від цього небезпечного захворювання по Україні померло 15 чоловік. Тільки за останній тиждень ріст захворюваності склав 11,5 % від загальної кількості захворівших,тим самим є реальна загроза виникнення другої хвилі захворюваності на Шепетівщині.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці