У Шепетівці відбувся захід «Дивись на нас, як на рівних»

Сьогодні, 3 грудня, у відділенні денного перебування територіального центру міста Шепетівки відбувся захід «Дивись на нас, як на рівних» присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами.

Відзначення цього дня спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

За традицією, урочистостям передувала виставка творчих робіт відвідувачів з особливими потребами.

Також для гостей заходу підготували фотовиставку «Життя без бар’єрів».

Жодне свято не обходиться без подарунків та привітань. З щирими побажання виступили гості Ігор Волоткевич, презентувавши солодощі для відвідувачів центру, представник громадської організації центру «Натхнення» Анна Пустовіт, архімандрит Олексій Мацола разом із парафіянами Свято-Михайлівського собору та завідуюча міською бібліотекою Анастасія Лакіда.

Святковий настрій та концерт для усіх присутніх подарували студенти Шепетівського медичного училища під керівництвом Ірини Мінчук.

Захід відбувся у теплій та дружній атмосфері, відвідувачі центру віддячили артистам оплесками та підспівували разом з ними.

 

Для довідки

Вперше цей день відзначили у 1992 році завдяки резолюції № 47/3 Генеральної Асамблеї ООН. Через деякий час Генасамблея ООН закликала держави-члени щорічно проводити заходи в ознаменування Дня, щоб і надалі інтегрувати в життя суспільства осіб з інвалідністю.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці