У Шепетівці візьмуться за стихійну торгівлю

На черговому засіданні Шепетівського виконавчого комітету прийнято рішення припинити стихійну торгівлю у невстановлених місцях, а також руху та паркуванню автомобільного транспорту на тротуарах та газонах міста. Про це повідомляє сайт Шепетівської міської ради.

Після обговорення прийнято рішення виконавчого комітету:

«адміністративно-комунальній інспекції спільно із працівниками міського відділу поліції постійно вживати заходи адміністративного впливу до осіб, що здійснюють несанкціоновану торгівлю і забезпечити припинення стихійної торгівлі на тротуарах та газонах міста, а патрульній поліції постійно вживати заходи адміністративного впливу на водіїв, які паркують транспортні засоби у невстановлених місцях, на тротуарах та газонах міста».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


15 коментарів до статті «У Шепетівці візьмуться за стихійну торгівлю»

 1. Любов Черниш коментує:

  Давно була пора!

 2. Робочі місця дайте і зробіть місце для торгівлі

 3. Ирина Фурсова коментує:

  Интересно где это у нас рабочие места?

 4. Ирина Фурсова коментує:

  И какая зарплата?

 5. Юлія Парфенюк коментує:

  Може вже перестануть розвантажувати товар на зупинках!!! Два метра від дороги,а вони їдуть на зупинку де люди з дітьми стоять!!! Бики!

 6. Алла Лешкевич коментує:

  Беззаконня. Вже давно пора наводити порядок і контроль щодо якості товарів. Мене вражає, коли харчові продукти лежать під відкритим небом. Чула якось на ринку, що чоловік отруївся молочною продукцією. А грошей завжди мало, тому це не аргумент, що у нас мало платять. Розраховувати на совість продавців не приходиться. Потрібні радикальні засоби.

 7. Вадим Андреев коментує:

  За голову візміться, а не за торгівлю.Славута розвивається , а Шепетівка перетворюється на СМТ.

 8. Діма Романюк коментує:

  Дуже правильно

 9. Valentina Protsun коментує:

  Особливо біля базару не можна пройти понаставляють картошки і зерна посередині і не пройти і не проїхати каляскою. Ще нічого не скажи бо їм не подобається.

 10. Andrei Dyachuk коментує:

  А самогоном біля райвіділу нехай торгують і далі адже міліція з народом.😂😂😂😂

 11. Ivan Boyko коментує:

  про паркування неналежним чином в пдд прописано, нічого нового міськрада не придумала, а про торгівлю лоточників-зробіть робочі місця з гідною зарплатнею, а не продавайте дешеву зарплату, і тоді ніхто на лотку торгувати не буде)

 12. В коментує:

  Якби тільки самогоном…

 13. Олена коментує:

  Мали б совість ще базар суботній на проспекті трохи “розсунути” , бо це взагалі абсурд якийсь…Нічого не маю проти базару, але щосуботи доводиться виїжджати по тротуару, бо іншого виїзду немає, зате поліція виписує постанову, бо ж їзда по тротуару заборонена у будь-якому випадку!!!!Перелітати, чи що???Я вже не кажу про те, що доступу”швидкій” чи куди гірше пожежній машині немає до будинку в суботу взагалі! На що дивиться влада міста?

 14. Руслан Рабюк коментує:

  Почнуть боротися із тими, хто виживає, ледь кінці із кінцями зводять… Люди, ви на якій планеті живете ???

 15. Iruna Novaya коментує:

  «ад­мі­ніс­тра­тив­но-ко­му­наль­ній ін­спек­ції спіль­но із пра­ців­ни­ка­ми місь­ко­го від­ді­лу по­лі­ції пос­тій­но вжи­ва­ти за­хо­ди ад­мі­ніс­тра­тив­но­го впли­ву до осіб, що здій­сню­ють не­сан­кці­оно­ва­ну тор­гівлю і за­без­пе­чи­ти при­пи­нен­ня сти­хій­ної тор­гівлі на тро­ту­арах та га­зо­нах міс­та, а пат­руль­ній по­лі­ції пос­тій­но вжи­ва­ти за­хо­ди ад­мі­ніс­тра­тив­но­го впли­ву на во­ді­їв, які пар­ку­ють тран­спортні за­со­би у нев­ста­нов­ле­них міс­цях, на тро­ту­арах та га­зо­нах міс­та».
  Джерело: «День за днем»
  Почекайте, почекайте…”постійно вживати заходи”, “забезпечити”…Нічого не нагадує? А хто відміняв все те,що передбачалось ще при створенні комунальної інспекці? Як і патрульної поліції? Все це входить до ЇХ ОБОВ”ЯЗКІВ, які вони просто не виконують.
  Тому доречніше би була інша формуліровка рішення виконкому – за самоусунення і неприйняття заходів, щодо УПОРЯДКУВАННЯ (а не припинення) міст стихійної торгівлі в місті, неналежну спільну роботу з відділом поліції щодо паркування транспорту на пішохідних доріжках і газонах, зволікання з упорядкуванням розміщення матеріалів рекламного характеру, несвоєчасну санітарну очистку міста і неналежне відновлення дорожного покриття після проведення земляних робіт і т. д притягнути до відповідальності……Начальнику поліції вказати на незадовільну співпрацю з працівниками комунальної інспекції в наведенні порядку на території міста і зобов”язати виділяти патрульних для взаємодії з комунальними інспекторами і т.д……
  А щодо міст так званої стихійної торгівлі, то я згідна з Ivan Boyko і Руслан Рабюк . Ви,маю на увазі ,ВЛАДУ, якщо не змогли забезпечити пенсіонерам достойне життя і пенсію, не заважайте їм торгувати своєю вирощенною на городі продукцією, тим більше, що це зручно шепетівчанам, які зможуть купити свіжу городину повертаючись з роботи. Розгляньте, облаштуйте декілька нормальних торгових місць з прилавком, навісом, здайте їх в аренду, тільки пенсіонеркам, за якусь символічну плату, зобов”яжіть прибирати торгове місця і біля нього …. І буде вам подяка і від працюючого люду, і від пенсіонерів…Або аргументовано переконати і зобов”язати той же Вопак, той же Наш край і ту же Монетку облаштувати декілька торговельних місць за свій рахунок – склянка фасолі чи пара огірків бабцями на їх виручку не вплинуть!
  Коротше, потрібно працювати і знаходити рішення питань для блага людей! А ці вирази – збільшити, досягти, контролювати, виконувати, забезпечити, вживати,активізувати, організувати, спланувати, окрім звуку, нічого не варті


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці