У Шепетівці нові тарифи на теплопостачання

Раніше ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» подав обґрунтування необхідності перерахування тарифів на теплову енергію та послуг з централізованого опалення для всіх категорій споживачів теплопостачального підприємства. Для об’єктивного визначення доцільності підвищення тарифів «нові» пропозиції на теплопостачання розглянула робоча група при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради.

Про роботу групи з попереднього розгляду тарифів на теплову енергію та послуг з централізованого опалення доповів Олександр Гринь, начальник управління економічного розвитку. Він повідомив:

— Під час розгляду наданих підприємством матеріалів, щодо них виник ряд зауважень, які були направлені ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» для подальшого узгодження. Зауваження були оприлюднені на офіційному сайті Шепетівської міської ради 19 жовтня 2018 року.

Більш детально із зауваженнями робочої групи можна ознайомитися в протоколі.

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не врахувало зауважень робочої групи та наполягає на їх обґрунтованому включенні до тарифу. Хоча, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869, функції затвердження тарифів покладено на виконавчий комітет, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства мало б прийняти процедуру, за якою має здійснюватись розгляд поданих розрахунків. На сьогодні такої процедури не прийнято.

— Станом на сьогодні проблема нормально не вирішується. З одного боку, контроль ніби-то і лежить на виконавчому комітеті, проте, з іншого боку, виконавчий комітет не має права впливати на ті складові, які подав ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», — йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Отож, виконавчий комітет був змушений, після обговорення, незважаючи на те, що не погодився із розрахунками ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», прийняти тариф у тому вигляді, який вимагає ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», а це:

 • для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 47,79 грн / м²;
 • для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1865,99 грн / Гкал;
 • для потреб бюджетних установ — тариф на теплову енергію — 2361,38 грн / Гкал;
 • для потреб інших споживачів — тариф на теплову енергію — 2361,36 грн / Гкал.

Члени виконавчого комітету підтримали таке рішення за умови, що до 29 листопада 2018 року ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зобов’язується звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області з відповідною заявою щодо проведення перевірки обґрунтованості планування витрат, що включені до повної собівартості теплової енергії, її виробництва, транспортування та постачання послуг з централізованого опалення, а також формування тарифів. Про виконання цього пункту ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зобов’язане повідомити, виконавчий комітет до 30 листопада 2018 року. Виконавчий комітет також направить до Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області зауваження робочої групи, які виникли під час попереднього розгляду наданих ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» розрахунків тарифів.

За результатами перевірки, у разі встановлення порушень, Держпродспоживслужба надасть суб’єкту господарювання обов’язкові до виконання приписи про усунення порушень вимог стосовно формування встановлення та застосування державних регульованих цін.

І, в разі позитивного рішення Держпродспоживслужби, виконавчий комітет буде готовий прийняти відкорегований тариф.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «У Шепетівці нові тарифи на теплопостачання»

 1. Віктор Д. коментує:

  Виконком не має права впливати ??? А знущатися над нами хто їм таке право надав? Якщо не мали права впливати, то не потрібно було взагалі його розглядати!

 2. Владимир Монтач коментує:

  А люди наче подуріли …

 3. Винни-Пух коментує:

  Лохи, это капитализм! Вы его сами хотели.

  Всем заткнуться и платить. У кого нет денег – подыхайте под забором. И нехрен тут плакать.

  Беречь надо было свою страну, с хлебом по 16 копеек которым свиней кормили (сам видел) и почти бесплатной социалкой. А не визжать про голодоморы и шевченки под руководством политических проституток имеющих “хатынки” и банковские счета за границей…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці