На Шепетівщині почастішають перевірки закладів громадського та дитячого харчування

В перелік закладів, куди навідаються працівники Держпродспоживслужби, входять дошкільні, шкільні та інші навчальні заклади, а також всі об’єкти громадського харчування.

— Нам дозволили проводити перевірки як планові, так і позапланові, — розповідає очільник Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Стародубов.

Нещодавно Держпродспоживслужба розпочала роботу зі скаргами громадян. Однак, вони повинні бути обґрунтованими.

— У скарзі повинна бути інформація про суб’єкт господарювання, підтверджуючий документ — чек (у випадку, якщо відбулася купівля харчових продуктів). Згідно з поданими документами ми проводимо власне розслідування, — пояснює Віталій Вікторович.

Особливу увагу приділятимуть школам та дитсадкам. Пов’язано це з нещодавнім масовим отруєнням у Нетішині, де виявили сальмонельоз. Відтак, якщо батьки підозрюватимуть якусь загрозу, зможуть написати одиночне або ж колективне звернення на перевірку. Вже після цього працівники Держпродспоживслужби завітають у заклад.

— Лише цього тижня ми маємо 4 накази на перевірку. Відбувається весь процес за участі працівників лабораторного центру та санітарного лікаря. Під час перевірки ведеться відеофіксація, — розповідає далі співрозмовник.

Також у структурі Держпродспоживслужби — власна лабораторія, в якій проводяться дослідження продуктів дитячого харчування. Адже є недобросовісні постачальники харчових продуктів, які будь-яким способом хочуть виграти тендер на поставку продуктів, та, відповідно, занижують вартість. В результаті цього продукцію поставляють без відповідних документів та лабораторних досліджень.

— Аби вирішити таку ситуацію, постачальників потрібно поставити на облік. Для цього ми вже подали відповідні документи в міську та районну ради, аби заборонили всім закладам без ветеринарного контролю проводити прийом товарів чи укладання договорів, — додає Віталій Стародубов про майбутні нововведення.

Окрім того, перевіряють стоматологічні кабінети щодо отримання ліцензій.

Поділитися посиланням5 коментарів до статті «На Шепетівщині почастішають перевірки закладів громадського та дитячого харчування»

 1. Виктор Максимюк коментує:

  Ще б фінансування покращити цим закладам то було б непогано …

 2. Lyubov Rabchuk коментує:

  Проверить питание в школьных столовых!!!

 3. Ира Антощук коментує:

  Давно пора!

 4. Svetlana Simagina коментує:

  Ну и? Результати где?

 5. Alla Blackwood коментує:

  профінансуйте спочатку ці бюджетні заклади харчування ,яким доводиться
  працювати на обладнанні якому 50 років, а тоді будь ласка провіряйте


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці