«Шепетівкагаз» нагадало «Енергоінвесту» про відсутність номінацій

Станом на сьогодні — 16 листопада — питання щодо своєчасного початку опалювального сезону та його сталогопроходження у місті Шепетівка та Шепетівському районі — не вирішено. Про це адміністрація компанії з газопостачання та газифікації інформує всіх мешканців міста Шепетівка та Шепетівського району на власній сторінці у Фейсбуці.

Нещодавно, 13 листопада, під час екстреної наради під керівництвом голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового та за участі керівників силових структур Хмельницької області, керівників ПрАТ «Шепетівкагаз», ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та міського голови Шепетівки Михайла Полодюка прийнято компромісне рішення щодо отримання номінацій від ПАТ НАК «Нафтогаз України» для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на листопад 2018 року під особисті гарантії голови Хмельницької ОДА та керівника Хмельницької обласної прокуратури.Станом на 16 листопада ПАТ НАК «Нафтогаз України» не підтвердив обсяги природного газу (номінацію) на листопад 2018 року для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». В свою чергу, ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз» наголошує, що у разі не вирішення питання до 20.11.2018, щодо підтвердження обсягів природного газу (номінації) на листопад 2018 року для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» ПАТ НАК «Нафтогаз України» — не матиме права здійснювати розподіл природного газу для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».З огляду на вищезазначене ПрАТ «Шепетівкагаз» буде змушене здійснити пониження тиску природного газу у розподільчій мережі міста Шепетівка та Шепетівського району до 0, для здійснення механічного від’єднання несанкціонованого споживача — ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», від газорозподільної мережі ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз».

Прикметно, що вчора, 15 листопада, у свіжому номері газети «Урядовий кур’єр» № 215 (6331) офіційно опублікована постанова Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 942 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. № 217 і від 19 жовтня 2018 р. № 867». Цим документом Кабмін заборонив відключати теплопостачальників від газу під час опалювального сезону.

У першій декаді листопада стався зрив опалювального сезону в містах, де існували проблеми із розрахунками за теплоенергію. Серед них такі міста, як Херсон, Шепетівка (Хмельницька область), Сміла (Черкаська область) та Кам’янське (Дніпропетровська область).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті ««Шепетівкагаз» нагадало «Енергоінвесту» про відсутність номінацій»

  1. Віктор Д. коментує:

    Полодюк, скликай віче!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці