На Шепетівщині найнижчі зарплати

У лютому в Хмельницькій області середня заробітна плата одного штатного працівника в лютому становила 5016 гривень.

Середня заробітна плата в області – понад 5 тисяч гривень. За моніторинговими даними, середня заробітна плата одного штатного працівника в лютому по області становила 5016 гривень. Про це на засіданні колегії ОДА повідомила директор департаменту соціального захисту населення Світлана Лукомська.

«Ми отримали плюс 797 гривень. Це не великий показник, але я думаю він буде ще більшим», —  зазначила Світлана Лукомська. Як вона повідомила, найвищий розмір середньомісячної заробітної плати залишається у Кам’янець-Подільському, Городоцькому, Хмельницькому районах та місті Нетішині. Низькі показники у Шепетівському, Теофіпольському районах та Білогір’ї.

Водночас на 196 підприємствах Хмельниччини  підвищено рівень заробітної плати і, як результат, до бюджетів додатково надійшло 63,3 тис.грн  податку на доходи фізичних осіб та 67,4 тис. грн єдиного внеску. Про це відзвітувала директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Світлана Лукомська під час останньої колегії Хмельницької ОДА.

178 підприємців підвищили рівень заробітної плати, тому до місцевих бюджетів додатково надійшло 42,3 тис.грн податку на доходи фізичних осіб та 62,8 тис.грн єдиного внеску.

Протягом січня-лютого 2017 року проведено відповідну роботу з питань легалізації трудових відносин в області, за результатами якої виявлено 61 порушення, у тому числі трудового законодавства – 42, податкового – 17, пенсійного – 2.

Притягнуто до адміністративної відповідальності 6 осіб. Зареєстровано 1409 суб’єктів підприємницької діяльності, 1280 трудових договорів між під­приємцями-фізичними особами та найманими працівниками та 1214 трудових договорів з найманими працівниками у юридичної особи.

Відтак, реалізація вжитих в області заходів дала змогу вивести з «тіні» 3903 особи.

При цьому, відмітила директор департаменту, в області з 636,4 тис. осіб працездатного віку статус застрахованої особи мають усього 360,4 тис. або 56,6 відсотка. Як наслідок, майже кожна друга особа не є застрахованою та втрачає право на майбутні соціальні виплати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці