Скликання віче, мерзлота та позачергові канікули — перспективи шепетівчан у разі зниження тиску газу до 0

Сьогодні, 12 листопада, у Шепетівці відбувся брифінг міського голови, на якому він дав роз’яснення щодо оголошення про скликання віче на середу, 14 листопада, о 12 годині, яке міська рада поширила в мережі Інтернет.

— Ситуація у місті Шепетівці надзвичайно критична, і у вівторок-середу вона може ускладнитися ще більше. Пов’язано це з тим, що в міську раду на минулому тижні надійшов лист-попередження від «Шепетівкагаз», що 13-го листопада буде припинено газопостачання по всьому місту. Це автоматично може призвести до локальної надзвичайної ситуації, — говорить міський голова Михайло Полодюк.

З метою недопущення цієї ситуації у п’ятницю засідала комісію із питань надзвичайних ситуацій, в ході якої офіційно розглядали питання та намагалися знайти пояснення та порозуміння з ПрАТ «Шепетівкагаз».

— Ситуація на підприємств досить складна, оскільки щоденно з труб відбувається несанкціонований відбір газу, — пояснює очільник міста.

Щодень підприємство зазнає втрат на мільйони гривень, а заручниками холодних осель стає все місто.

— Для того, щоб розібратися з цією ситуацією та поставити всі крапки над «і», я вийшов із ініціативою скликати віче, тому що третя сторона даного конфлікту — ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зараз намагається проводити опалення 90 % наших осель, хоч і несанкціоновано. Проте станом на сьогодні немає документів про те, що вони можуть у перспективі заплатити за спожитий газ.

В ході таких дій із боку підприємства, містяни можуть «нажити» ще більше боргів перед НАК «Нафтогаз» за ще один рік. До слова, схожа ситуація наразі у «брата по нещастю» — місті Смілі, що на Черкащині.

— Боюся, що така ситуація обернеться трагедією для всього міста та для перспективи його розвитку. Аби цього не допустити, Шепетівська міська рада, я, як міський голова, та виконавчий комітет із 2014-го року вжили всіх необхідних юридичних заходів, аби вирішити ситуацію на користь громади. Проте всі вони не дають потрібного результату, який би привів повернення майна у комунальну власність… ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», не виконуючи свої зобов’язання згідно з договором концесії, ставлять Шепетівку на межу замерзання. Тому мені, як посадовій особі, та всьому апарату міської ради потрібна підтримка всіх мешканців Шепетівки, про що ми й будемо говорити під час віча у середу, — наголосив Михайло Іванович.

На віче міський голова запросить керівників силових структур як міста, так і області, а також в осередок мерзлоти навідається голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

— Аби нас із вами не зіткнули лобами за чиїсь великі гроші, ми повинні з вами об’єднатися і прийняти єдине правильне рішення, — закликаю вас прийти на віче й підтримати прагнення та бажання міської ради вирішити дану ситуацію на користь територіальної громади, — закликав міський голова.

Віче проведуть у середу не випадково, оскільки у вівторок о 08:30 запланована зустріч у голови облдержадміністрації. А сьогодні Вадима Лозового запросили на засідання ради регіонів, яка відбудеться у Президента. Відтак, вже в середу можна буде дізнатися, чи матимуть шепетівчани підтримку влади у вирішенні свого «холодного» питання.

А поки що, містянам та жителям району варто готуватися до найгіршого — без газу в своїх домівках.

— Якщо Шепетівка буде без газу, то містян не врятують і модульні котельні. А коли тиск буде понижено до нуля, то нам варто буде оголошувати позачергові канікули в садочках та школах, — підсумував Михайло Полодюк.

Нагадаємо, у п’ятницю під час зустрічі в міській раді про вирішення питання із газопостачанням у межах своєї компетенції розповідав Роман Мацола. Однак, поговорили та розійшлися: відключення від газу Шепетівщини ніхто не відміняв.

Поділитися посиланням36 коментарів до статті «Скликання віче, мерзлота та позачергові канікули — перспективи шепетівчан у разі зниження тиску газу до 0»

 1. КСХ коментує:

  Михайло Іванович, до чого тут Голова ОДА???
  В нього є чим займатимуся у межах області.
  Ви пане Полодюк фактично другий созив у руля, дивно чути таке скиглення.
  Посада ваша, не забувайте , МІСЬКИЙ ГОЛОВА, тож незабувайте про це!
  Це ваша відповідальність та профіль!
  Ще Лозового по дворам залишилося водити на зустріч з мешканцями.
  А Ви тут для чого Михайло Івановичу ???
  Мер це управлінець!!!, господарник!!!, гнучкий політик!!!, кризис-менеджер!
  До чого тут ВІЧЕ???
  Стидно !!! Це рівень вашого управління.
  Гидко слухати це скиглення!
  Я впевннний що навколишні Мери Славути, Старкокостянтинова такого недопустилиб.
  У МЕРА достатньо повноважень, ричагів впливу окрім того було достатньо часу.
  Труднощі треба вміти долати , а не ускладнювати .
  Якщоб займалисяб більше своєю безпосередньою роботою, а не прапорами, такого б недопустилиб.
  Мер має бути для усіх політичних сил Рівним, для конфесій Рівним, для керівників людей Рівним! Немає та небуло .
  Причину шукати треба саме з себе!!!

 2. Руслан коментує:

  Шановні громадяни міста Шепетівка.
  Прошу вас не залишатись осторонь тієї проблеми яка склалася у вашому місті,ви маєте Конституційне право на свою думку та вибір.
  Слухайте уважно що говорить Мер, та як діють Активісти міста, з часом все стане на свої місця.
  Знаю що на даний час ситуація катострофічна, але в цьому в першу чергу вині і ми самі,тому-що самі допустили бездіяльних людей до Народної кормушки.
  Все що є в Україні належить Народу України відповідно до Конституції України одного з найвищих Законів України, всі інші закони це як інструмент у діяльності Держави, вони приймаються і відміняються Верховною Радою і в більшості випадків несуть колосальну небезпеку для життя Громадян України.
  Закликаю вас бути обачливими, в даний час дуже багато популізму та особистого інтересу, така передумова говорить про то що в осени вибори, тому політичних заручників потребує кожна з партій чи кандидатів.
  Не давайте собою маніпулювати не вірте в слова а дивіться на реальні речі.
  Реалії сьогодення такі, коли пан Пустовойт за свій кошт відремонтував Шепетівський ізолятор тимчасового утримання Національної Поліції,він став наче героєм міста, а на те що він викрав газу на мілліони гривень Поліція чомусь закрила очі, та не бачить у цьому факту злочину.
  Не давайте себе заманити у хатинку з цукерками,купуйте самі собі цукерки на які ви заробили честним трудом.

 3. IRUNA коментує:

  Руслан, не треба цієї долбаної агітації! Ти до чого закликаєш? “.. Слу­хай­те уваж­но що го­во­рить Мер, та як ді­ють Ак­ти­віс­ти міс­та..”( Джерело: «День за днем») Піпець…Дохазяйнувались..Приплили з “захваленим мером” і проплаченими свободівськими Активістами”…
  Досить! Проходили вже!!! КСХ вірно каже,100% прав!

  • Руслан коментує:

   Добрий ранок, я закликаю вас бути обачливими, мера ніхто не підтримує, він боереться сам проти себе.
   Орган Виконавчої влади сам допустив свавілля.

 4. Victor Nichiporuk коментує:

  Після всього цього скажемо : Слава Україні!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСистеми опалення

Новини партнерів


Читайте у цій рубриці