На зарплату медикам скинеться вся Шепетівщина

Про це говорили сьогодні, 2 листопада, під час позачергової сесії Шепетівської районної ради. Вкрай важливе питання депутати розглянули в категорії «Різне».

— 19 жовтня під головуванням керівника Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося засідання, куди запросили представників громад, голову районної державної адміністрації. Сьогодні є розпорядження, в якому чітко сказано, що послугами центральної районної лікарні користуються всі мешканці Шепетівського району, тому кошти повинні надходити від усіх громад району, — резюмував під час сесії голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук.

Наразі з районного бюджету на галузь охорони здоров’я виділили майже 12 мільйонів гривень. Левова частка коштів була спрямована на погашення заборгованості з оплати праці. Із територіальних громад та міста надійшло трохи більше 1 мільйона гривень.

Аби закрити «дірку» в бюджеті та зняти соціальну напругу серед працівників медичної галузі краю, Шепетівська районна державна адміністрація повинна розподілити залишок дефіциту коштів для виплати заробітної плати, який не покривається коштами районного бюджету, пропорційно до населення між Судилківською, Ленковецькою та Грицівською об’єднаними територіальними громадами, а також містом Шепетівкою. Однак, при цьому врахують попередньо виділені кошти з їх бюджетів на медицину.

До 15 листопада та 15 грудня, відповідно, з місцевих бюджетів Шепетівки та ОТГ повинні виділити субвенцію для Шепетівського району на виплату заробітної плати медикам.

Нагадаємо, нещодавно в Шепетівській РДА радилися, як зняти соціальну напругу в лікарні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «На зарплату медикам скинеться вся Шепетівщина»

  1. Lyubov Mylaschuk коментує:

    Зарплату медиків має подбати держава

  2. Юрій коментує:

    Це вже чули в вересні…Це триває 2 роки

  3. Віктор коментує:

    Коли кабінет міністрів не може забезпечити медиків коштами – він повинен піти геть. Якщо не іде сам – суспільство повинно заставити його піти. Об”єднання громад- чергова “уловка” уряду. щоб спихнути відповідальність на місцеву владу. Однак немає плітичної партії, яка сприяла б усуненню з влади уряд. Був Саакашвілі, але лідери українських політичних партій не захотіли бути в тіні його авторитету. тому і не підтримали його. Тепер чекаємо те. що вже було в 1917-1921 роки в Україні. Політичні партії будуть боротись одна з одною, об”єднуватись не хочуть, а владу в цей час візьмуть олігархи……. Жаль..


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці