У Шепетівській ЦРЛ перевіряли рівень артеріального тиску

Захід відбувся у рамках Всеукраїнської акції «Виміряй свій тиск — скажи інсульту «Ні!!!». Відтак, 1 листопада 2018 року усі бажаючі мали змогу безкоштовно перевірити рівень свого артеріального тиску. Про це повідомляє Шепетівська ЦРЛ.

Організована така акція була для того, щоб привернути увагу населення до проблеми гіпертонії, як головного фактору виникнення інсульту, адже серцево-судинні захворювання стали однією з головних проблем сучасного людства.

Тимчасові пункти вимірювання артеріального тиску були розміщені у поліклініці та у відділенні невідкладної медичної допомоги ЦРЛ.

Люди досить активно долучалися до акції. Більшість із них — це люди старшого віку, тому що вони, нажаль, більше переймаються своїм здоров’ям, ніж молодь, а захворювання серцево-судинної системи щороку «молодшають».

— Приємно, що деякі люди підходять, розпитують, просять рекомендації, що робити, щоб знизити рівень артеріального тиску. Загалом, всі люди, які підходили, залишились задоволеними, — коментують медики.

А також додають, що потрібно постійно тримати руку на пульсі у прямому значенні цього слова — придбати прилад для вимірювання артеріального тиску і користуватися ним якомога частіше!

Нагадаємо, минулоріч напередодні ювілею лікарні шепетівські медики вийшли до людей.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Шепетівській ЦРЛ перевіряли рівень артеріального тиску»

  1. Віктор коментує:

    Дивне місто Шепетівка. БЕЗКОШТОВНЕ вимірювання тиску…тільки 1 листопада. В Ужгороді, наприклад, це роблять в кожній аптеці щоденно.

    • Євген коментує:

      Місто Корчагінської слави…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці