Кинув сміття у непризначеному для цього місці — стань «зіркою ютуба»

Кинув сміття у непризначеному для цього місці — стань «зіркою ютуба»

Такі «ноу-хау» пропонують небайдужі жителі міста Шепетівки в соцмережах. А все заради того, аби привчити містян до чистоти та охайності. Не секрет, що сміття на вулицях давно переросло в звичне явище та «вписалося» в пейзажі міста. Люди лишають його де завгодно: обабіч тротуарів, на алейках, біля урн, лиш би не там, де йому місце. І це дуже псує вигляд міста.

Кинув сміття у непризначеному для цього місці — стань «зіркою ютуба»

Зокрема, дехто радить встановлювати камери відеоспостереження, а потім повертати все «добро» під квартири, тим шепетівчанам, які підкидають свої відходи. Далі можна зробити таких людей «зірками» не лише міста, а й ютуба. Інші ж пропонують більш радикальні методи: «патрони з сіллю».

Щодо причин масового підкидання сміття, то містяни звинувачують у безладі відсутність достатньої кількості сміттєвих баків. Внаслідок цього собаки «розбирають» мішки з відходами, а потім вітер «ганяє» непотріб вулицями міста. Якщо провести спостереження, можна переконатися, що подеколи навіть присутність урн не є гарантією, що сміття потрапить за призначенням.

Кинув сміття у непризначеному для цього місці — стань «зіркою ютуба»

— По місту стоїть більше 200 баків для ТВП та більше 40 для роздільного сортування, — йдеться у коментарі Романа Тихончука, очільника ПП «УК «Управдом» у соцмережі.

Кинув сміття у непризначеному для цього місці — стань «зіркою ютуба»

До слова, дана компанія є управителем частини житлового фонду Шепетівки. В управлінні та утриманні підприємства знаходиться 110 багатоквартирних будинків.

Якщо раптом біля будинку, який обслуговує дана управлінська компанія, нема баків, то для встановлення контейнера, мешканцям потрібно погодити рішення із сусідами та написати відповідну заяву.

Частина будинків у місті створила власне ОСББ, відповідно, в тих районах вивозять сміття компанії, з якими укладений договір на обслуговування.

За урни на зупинках та в місцях масового скупчення людей на вулицях міста відповідає Комунальне підприємство «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

— Сміття вивозять щодня, — розповідають у КП ШРЕП.

Втім, для деяких містян урни, вочевидь, зовсім не потрібні. Адже лише цьогоріч двічі невідомі їх просто розтрощили вщент, нанісши чималі збитки підприємству.

Також комунальники обслуговують і приватний сектор. Згідно затвердженого графіку вивезення сміття забирають від домівок людей. Головне, щоб він був справно упакований у мішки чи пакети. Але є й такі, що відмовляються укладати угоди на вивезення побутових відходів, мотивуючи це тим, що утилізують його самостійно. А тим часом місця «масового захоронення» тільки розростаються навкруги міста. І потім жителі знову ж таки жаліються не неприбрані території.

Втім, не варто забувати всім відому істину: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

А щоб мешканці більш свідомо відносилися до чистоти у місті, в якому живуть, варто періодично нагадувати, що за порушення правил благоустрою міста є відповідальність. «Рука закону» не лише змусить прибрати за собою, а ще й зобов’яже заплатити за таке «свинство».

Отож, якщо ви стали свідком кинутого сміття в непризначеному для цього місці, можна сміливо звертатися у міську комунальну інспекцію із відповідною заявою, або ж повідомити про факт за номером: (03840) 4-06-85.

— Інспектори скла­дуть ад­мі­ніс­тра­тив­ний про­то­кол за вчи­нен­ня по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го ст. 152 КпАП, — по­ру­шен­ня дер­жавних стан­дартів, норм і пра­вил у сфе­рі бла­го­ус­трою на­се­ле­них пун­ктів, пра­вил бла­го­ус­трою те­ри­то­рій на­се­ле­них пун­ктів, — роз­по­ві­дає Ана­то­лій Ос­тапчук, на­чаль­­ник ад­мі­ніс­тра­тив­но-ко­му­наль­­ної ін­спек­ції Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди. — Да­на стат­тя пе­ред­ба­чає нак­ла­ден­ня штра­фу: для громадян — від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340–1360 грн).

Не будьте осторонь проблем міста, — і тоді воно стане чистіше та затишніше!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Кинув сміття у непризначеному для цього місці — стань «зіркою ютуба»»

  1. Навіть біля інфекційного відділення урни немає, то що бумажку їсти? Це все влада і безвихідь людей

  2. Звичайно їсти, або можна додому віднести


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМісто на Шепетівщині з потеплінням перетворюється на смітник
На Хмельниччині собака намагалася вкусити жінку: її власницю судили
У День закоханих порушник на Хмельниччині «заробив» адмінку і кримінал
На Хмельниччині судили багатодітну матір, діти якої хворіли на ГРВІ та не мали належних умов для життя
У водопровідному колодязі в Хмельницькому виявили неочікуване
На Шепетівщині на 3 доби арештували чоловіка, який не там справив природні потреби

Читайте у цій рубриціЩо чекає на абітурієнтів у вступній кампанії 2024 року
Різноманітність вишиванок у різних регіонах України: від Гуцульщини до Полісся
Із 1 березня відбудеться індексація пенсій
Будуть вводитися штрафи за використання кредитної історії не за цільовим призначенням
Штрафи та позапланові перевірки: як КРАІЛ контролює роботу казино
Десять років тому загинув Герой Небесної Сотні із Шепетівки Микола Дзявульський
FacebookTelegramViberWhatsAppX