Шепетівський суд обрав запобіжний захід рейдерам

Розглянувши 29 клопотань про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо підозрюваних у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 206 КК України, слідчими суддями Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту строком на 2 місяці, який полягає у забороні підозрюваним залишати місце проживання у нічний час. Про це повідомляє прес-служба суду.

Нагадаємо, 15 жовтня від­бу­ла­ся спро­ба рей­дерсь­ко­го за­хоп­лення офі­су кор­по­ра­ції «Сва­рог Вест Груп». Не­ві­до­мі мо­ло­ди­ки спор­тивної ста­ту­ри зай­ня­ли офіс, що на ву­ли­ці Ті­то­ва, 1-А. Од­нак, спро­ба їх ви­да­ла­ся нев­да­лою.

В підсумку, слід­чі Ше­пе­тівсь­ко­го від­ді­лу по­лі­ції в по­ряд­ку стат­ті 208 Кри­мі­наль­но­го про­це­су­аль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни взя­ли під вар­ту 29 осіб.

За фактом правопорушення відкрите кримінальне провадження за ч. 2 статті 206 Кримінального кодексу України — Протидія законній господарській діяльності. Санкція цієї статті передбачає максимальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Відтак, Корпорація «Сварог Вест Груп» зверталася до органів судової влади звернути особливу увагу на цей випадок, який є кричущим для всієї агроспільноти. Компанія вірить в компетентність, прозорість та об’єктивність судів, що розглядатимуть клопотання про обрання запобіжних заходів для «рейдерів»-правопорушників та переконана, що у цій справі жоден із «стражів закону» не прийме поверхневого чи поспішного рішення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці