У Шепетівці знімають «Хата на тата»

Донедавна у Шепетівці шукали сміливців для участі у проекті «Хата на тата». А з вчорашнього дня автівка проекту «засвітилася» в нашому місті.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Алли Захарець

Головна суть проекту — «за­ну­рити» чо­ло­ві­ків у ру­тин­ний по­бут та дог­ляд за діть­ми, а стом­ле­ним жінкам надати змо­гу здій­сни­ти най­за­по­віт­ні­ші мрії та на­со­ло­ди­ти­ся жа­да­ним від­по­чин­ком.

Вже другий день поспіль операторів та сценаристів проекту мешканці Шепетівки бачать у різних місцях.

— Вчора в себе у дворі бачив автомобіль із логотипом «Хата на тата», вони забирали маму з будинку, — розповідає шепетівчанин Євген.

На тиждень відпочинку, релаксу та задоволення учасницю забрав відомий український співак Віктор Бронюк.

Про те, що в Шепетівці знімають проект «Хата на тата» підтвердили й у StarLightMedia.

— Для участі в шоу зареєструвалися три сім’ї із Шепетівки. Одна родина зараз знімається у проекті, — розповіла для «День за днем» Ма­рія Ле­виць­ка, сце­на­рист StarLightMedia.

Отож, вже в грудні з екранів телевізорів побачимо, наскільки витривалим виявиться шепетівський татусь та чи виконає він всі завдання. Адже головний приз — виграш у сумі 50 000 гривень.

UPD:

17 грудня 2018 року в ефірі телеканалу «СТБ» вийшов 17-й випуск проекту «Хата на тата», зйомки якого відбувалися в Шепетівці. Переглянути повний запис передачі можна на сайті проекту за посиланням.

Поділитися посиланням8 коментарів до статті «У Шепетівці знімають «Хата на тата»»

 1. А чоловіки значить не втомлюються?)

 2. Наталя Тинчук коментує:

  ЦІКАВО БУДЕ ПОДИВИТИСЯ 😊

 3. Виктор Максимюк коментує:

  Хочу непогодитись з автором ———– Головна суть цієї програми виставити чоловіків в негативному плані ….. вибачте , що можливо грубо звучить , але воно так і виглядає ….. тупою і недалекою особою , яка в повсякденному сімейному биту нічого невміє і не може ….

  • Олена коментує:

   Мабуть, чоловік такий і є в биту, недалекий та нічого не вміє або не хоче, раз жінка звернулась в таку програму. Ваша ж не звернулась?)

  • Софія коментує:

   Як донька головного героя Хати на тата скажу, що він може і вміє, але заважає лінь! Цей проєкт в поміч)

 4. Женя Закалата коментує:

  Ще з одного чоловіка зроблять придурка

 5. Це все шоу! І треба щоб було цікаво глядачу!

 6. Молодці, що наважились ця сім’я з нашого двору ми слідкуємо за зйомками коли з дітьми гуляємо мій синуля вже чекає коли по телевізору покажуть його подругу Олічку їхню меншу донечку.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці