У Шепетівці працевлаштували понад 450 молодих людей

У січні-вересні статус безробітного у Шепетівській міськрайонній філії мали 769 осіб у віці до 35 років.

Станом на 1 жовтня на обліку в службі зайнятості перебувало 231 особа даної категорії безробітних. Із них, за професійним досвідом раніше працювали у сфері у сільського, лісового та рибного господарства — 9,5 %, в переробній промисловості — 9,1 %, оптовій, роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів — 17,3 %, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності — 2,6 %, тимчасовому розміщуванні й організації харчування — 3,0 %, державному управлінні й обороні — 25,5 %, освіті — 3,5 %, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги — 6,1 %, звільнених з військової служби — 8,2 %.

З метою повернення безробітної молоді до продуктивної діяльності службою зайнятості здійснюються заходи активної політики сприяння зайнятості населення: надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг, створення банку вакансій та пошук підходящої роботи, сприяння в працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації підприємницької діяльності, здійснення професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні знайшли роботу 461 молода особа, в тому числі 298 безробітних. Із них, започаткували власну справу 5 осіб. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та задоволення кадрових потреб роботодавців проходили професійне навчання 143 особи. Здійснено одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 5 безробітним з числа молоді віком до 35 років.

Протягом зазначеного періоду 132 молодих особи працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою професійного самовизначення, підвищення якості та конкурентоспроможності національних кадрів, збалансування ринку праці та ринку освітніх послуг, профілактики безробіття, державна служба зайнятості надає профінформаційні та профконсультаційні послуги. Ними у звітному періоді було охоплено 887 осіб у віці до 35 років, у т.ч. 744 безробітних. Крім того, профорієнтаційні послуги отримали 1724 осіб, які навчаються в навчальних закладах різних типів.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Шепетівці працевлаштували понад 450 молодих людей»

  1. Елена Солнечная коментує:

    МолИдих?😂


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога