Незадовго до Покрови подорожчає проїзд

Важливим питанням під час засідання виконкому в місті Шепетівці, 4 жовтня, стало встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському автотранспорті в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі.

Процес перегляду плати за проїзд розпочався ще наприкінці травня, після подання одним із перевізників заяви з пропозицією підняти тариф до 5,23 грн. Після цього, робоча група вивчала надані документи та відбулися громадські слухання. Попередній раз тариф на перевезення у місті переглядався у вересні 2017 року. За цей період зросла мінімальна заробітна плата та відбулись зміни у вартості інших складових собівартості проїзду. Прогнозована вартість пального у 2018 році становить 29,00 грн/л, проти 21,00 грн/л у 2017 році. Також зросла вартість запчастин та паливно-мастильних матеріалів.

Після обговорення, члени виконавчого комітету підтримали даний проект рішення, згідно з яким вартість проїзду по місту з 12 жовтня 2018 року становитиме 5,00 грн, а до села Судилків та Д/к «Імпульс» — 6,00 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці