У «Шепетівка Енергоінвест» номінацій на газ немає

У п’ятницю, 28 вересня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Шепетівці. На ньому міські посадовці обговорювали готовність комунальних підприємств міста та управлінських компанії до опалювального періоду.

Оскільки тепло у більшість багатоквартирних будинків міста постачає ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», то комісія почала обговорення саме з готовності цього підприємства. Хоча на засідання генеральний директор «Енергоінвесту» не прийшов особисто, але відрядив свою заступницю Наталію Потапову та інших фахівців.

— До опалювального сезону 2018–2019 років підприємство готове на 100 відсотків, — прозвітував Володимир Кушнір, головний інженер ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». — Замінено 2 кілометри труб, 395 метрів теплових мереж, проведено пробний пуск котелень. Всього встановили 144 вузла теплової енергії. У місті від централізованого теплопостачання відключено 921 квартира.

— Крім обговорення технічних питань, все таки хочеться почути про наявність договорів на постачання газу для вашого підприємства? Станом на вівторок, 25 вересня, «Енергоінвест» таких не мав, — запитав Михайло Полодюк, міський голова.

— Договори не укладені ні станом на вівторок, ні на сьогодні, — відповіла Наталія Потапова, заступник генерального директора. — Ми дізнавалися, що й по Хмельницькій області таких договорів не мають й інші теплопостачальні підприємства.

Натомість Наталія Потапова доповнила інформацію головного інженера щодо застарілих труб в котельнях на вулицях Героїв Небесної Сотні, яку ввели в експлуатацію в 1986 року, та Судилківській — 1979 року. Їх капітальний ремонт підприємство не може наразі здійснити, а лише поточний — обв’язку.

— Давайте все ж таки повернемося до питання щодо відсутності номінацій на газ. Чи це не призведе до таких проблем з теплопостачанням, як у минулому році? — поцікавився міський голова.

— З 1 жовтня набувають чинності нові зміни в діяльності газотранспортної системи, відповідно до яких номінації на газ будуть надаватися подобово. Тобто, сьогодні номінації є — є і газ, — сказав Анатолій Пращур, представник ДП «Шепетівкагаз».

На завершення обговорення питання щодо готовності ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» комісія вирішила: генеральному директору ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександру Пустовойту до 10 жовтня 2018 року підписати договори з НАК «Нафтогаз України» на поставку газу на опалювальний сезон 2018/2019 року. Крім того, до 10 жовтня отримати номінації на поставку газу з НАК «Нафтогаз України» на опалювальний сезон 2018/2019 року, а про проведену роботу письмово доповісти комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міський голова Михайло Полодюк озвучив інформацію щодо перебігу судового вирішення питання розірвання договору концесії з ТОВ «Шепетівка Енергоінвес», яке триває ще з грудня 2017 року.

— У понеділок, 24 вересня, відбулося остаточне засідання Хмельницького Господарського суду, який ухвалив відмовити у позовних вимогах ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» щодо оскарження розірвання договору концесії, тобто рішення сесії залишається в силі. Ви готуєтеся оскаржувати дане рішення? — запитав Михайло Полодюк у заступника генерального директора підприємства.

— Єстєствєнно (мову оригіналу збережено. — Авт.).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «У «Шепетівка Енергоінвест» номінацій на газ немає»

 1. Андрей Левченко коментує:

  Походу знову труби будем охороняти?)))😂😂😂

 2. Тамара Петрук коментує:

  Вже жовтень і газовики договір на газ не підпишуть і що ці виконкомівці обговорюють.
  А може воно в складчину віддали борг в млн гривенб замість енергоінвеста.

 3. Roman Kukolets коментує:

  Провели нараду, одну другу треттю і де результат?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці