Підприємці, щоб не потрапити на гачок шахраїв, мають вимагати у інспекторів їхні посвідчення

Підприємцям Шепетівщини, коли до них навідуються інспектори, щоб переконатись у оформленні трудових відносин з найманими працівниками та дотриманні норм чинного законодавства, варто не панікувати, а попросити їх пред’явити офіційні документи.

На сьогодні посвідчення інспектора праці на Хмельниччині отримали тридцять п’ять посадових осіб органів місцевого самоврядування. Серед них відповідний документ у Шепетівці мають два посадовці:

  • заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу праці та соціальних зв’язків Шепетівської міської ради;
  • головний спеціаліст з питань використання трудових ресурсів, зайнятості та охорони праці відділу праці та соціальних зв’язків управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради.

Отож, Держпраці у Хмельницькій області попереджає підприємців, що в регіонах можуть виникнути випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом інспекторів праці, які, нібито, мають повноваження на інспекційне відвідування. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Вимагайте у інспекторів відповідні документи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці