У Шепетівській ЦРЛ готуються до опалювального сезону

5 вересня робоча група з питань підготовки Шепетівської ЦРЛ до опалювального сезону 2018/2019 року провела обстеження окремих відділень та приміщення поліклініки Шепетівської ЦРЛ. Про це повідомила Шепетівська РДА.

До складу групи ввійшли: перший заступник голови адміністрації Сергій Пономарьов, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва адміністрації Руслан Дорощук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук, інженер з експлуатації споруд та устаткування водопровідно-каналізаційного господарства, представник ПП «ПК Форвард».

Цьогоріч на суму 54,4 тис. грн здійснено ремонт системи опалення у хірургічному, неврологічному та пологовому відділеннях. Провели заміну труб у головному корпусі, неврологічному та терапевтичному відділеннях. Дані заходи були спрямовані на забезпечення вимог до повітряно-теплових режимів в лікувальних закладах.

В ході обстеження було прийнято рішення про часткову заміну труб системи опалення найбільш проблемного акушерсько-гінекологічного відділення для недопущення виникнення перепадів температурного режиму, що мали місце минулого опалювального сезону.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога