Шевченко визначив життєвий шлях українців

З нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Шепетівці відбувся мітинг. До пам’ятника Кобзарю аби покласти квіти прийшли містяни, представники влади, учнівська молодь.

— Життя Великого Кобзаря — приклад свідомого вибору людини — нелегкого, сповненого випробувань і боротьби, — звернувся у промові секретар міської ради Микола Кикоть. — У складні дні боротьби за збереження територіальної цілісності України ми знову усвідомлюємо, що український народ, який повстав на революційному Майдані та на сході нашої країни — це теж пророчий дух Шевченка. Ще два століття тому він визначив живим і прийдешнім українським поколінням їхні життєві шляхи.

Покладання квітів відбулось під супровід міського муніципального оркестру. Музиканти виконали твори Кобзаря та Державний гімн України.

В приміщенні міської ради розміщена експозиція, присвячена Тарасу Шевченку. Виставка картин вихованців дитячої художньої школи на тему Шевченківських віршів та поем. Бібліотекарі підготували літературний ряд, у якому, крім творів Тараса Шевченка, ще й книги сучасних авторів про його життя.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці