Як дізнатися он-лайн, чи призначено субсидію?

Нині, щоб дізнатися призначено чи не призначено субсидію, шепетівчанам не потрібно телефонувати в Шепетівське управління соціального захисту населення. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. За адресою subsidii.ioc.gov.ua українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися, чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний та неопалювальний сезони.

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений Урядом в Україні вперше в історії української незалежності. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.

Нагадаємо, що сім’ям для отримання урядової знижки на сплату комунальних послуг, достатньо подати лише Заяву та Декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, а не їх розміри. Тобто людині потрібно внести до переліку, які саме види доходів — пенсію, зарплату, соціальну допомогу, стипендію — отримує він і члени його сім’ї, а також організацію, де виплачують ці кошти — Пенсійний фонд, назва вишу або підприємства.

Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних — як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вишів, училищ тощо.

Жодних додаткових паперів, що стосуються складу сім’ї, обсягу і вартості житлово-комунальних послуг, в загальному випадку, людям теж не потрібно додавати чи доносити.

Відомості, необхідні для призначення субсидії, надходять управлінням соціального захисту безпосередньо від організацій, які надають послуги. Наприклад, про склад зареєстрованих осіб, площі квартири, розмірі квартплати — від ЖЕКів або інших уповноважених органів місцевого самоврядування; про вартість електроенергії — від обленерго, газу — від облгазів, опалення — підприємств теплокомуненерго.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


13 коментарів до статті «Як дізнатися он-лайн, чи призначено субсидію?»

 1. Ruslan Shevchuk коментує:

  Тільки далі вибору міста воно не працює)

 2. Не працюе

 3. брехня непрацює

 4. Ольга Мальцева коментує:

  Не работает

 5. Svitlana Rula коментує:

  Не працює.

 6. Ира Грабощук коментує:

  не працює(

 7. День за днем коментує:

  Ми звернулись за роз’ясненням до консультанта офісу реформ у Хмельницькому РВ АМУ. І отримали відповідь: “Інформація надана за інформацією уряду. На жаль, практично всі урядові сервіси часто не працюють нормально. Очевидно, варто чекати доопрацювання сайту”.

 8. Олександр коментує:

  Все працює

 9. яків коментує:

  ця система така як хрома качка анидийва як украіна

 10. виктор коментує:

  Не працюе

 11. Віка коментує:

  Не працює

 12. олег коментує:

  чи нарахована субсидія


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці