Чоловік залишився без автівки, яку придбав за довіреністю, через борги власника

Апеляційний суд Хмельницької області відмовив у знятті арешту з автомобіля чоловіку, який «придбав» його за довіреністю. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Арештували авто державні виконавці за борги її власника, на якого воно було зареєстроване. Згідно із позицією Феміди позивач так і не став власником, бо не дотримався встановленої законом процедури переоформлення автівки. Відтак, і просити зняти з неї арешт у чоловіка немає підстав.

«Видача довіреності на володіння, користування та розпорядження транспортним засобом без належного укладення договору купівлі-продажу цього транспортного засобу не вважається укладеним відповідно до закону договором та не є підставою для набуття права власності на транспортний засіб особою, яка цю довіреність отримала», — йдеться у постанові апеляційного суду.

Крім довіреності, позивач надав письмовий договір купівлі-продажу. Однак, відповідної процедури зняття з обліку автомобіля він не дотримався. Відтак, суд визнав недоведеним факт набуття позивачем права власності на нього.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці