У Шепетівці заборонять рух вантажівок аварійним мостом

Шепетівський міський голова Михайло Полодюк для забезпечення безпеки дорожнього руху та з приводу недопущення руху великогабаритного транспорту через центр міста скликав нараду. Про це повідомив інформаційний відділ виконкому Шепетівської міської ради.

Серед учасників засідання представники відділу містобудування та архітектури, управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міськвиконкому, адміністративно-комунальної інспекції, комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство», Шепетівського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області.

Після обговорення прийнято рішення за результатами комісійного обстеження встановити дорожні знаки на території міста, які забороняють рух великогабаритного транспорту.

Шепетівському відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області рекомендовано на ділянці шляхопроводу по вулиці Судилківська для недопущення швидкого руйнування вказаного шляхопроводу встановити пости спостереження із залученням працівників адміністративно-комунальної інспекції.

Також міська рада просить шепетівчан надсилати фотокартки із зафіксованими на світлинах порушниками із зазначенням дати і часу фотозйомки на електронну адресу: rada-shepetivka@i.ua. Така співпраця допоможе моніторити та оперативно вживати заходи з недопущення руху великогабаритного транспорту вулицями міста.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці заборонять рух вантажівок аварійним мостом»

  1. Berezhny Roman коментує:

    Дешевше буде відновити і його треба відновити, а не наймати х**ву кучу інспекторів по контролю проїзду!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці