На Хмельниччині молоді авіатори «стали на крило»

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка 8 серпня відбулася чергова льотна зміна.

Авіатори відпрацювали декілька льотних завдань, серед яких були підтримання навичок у злітаності парою та підготовка молодих курсантів-штурманів.

Щодо другого завдання, то варто зазначити, що це не перша льотна зміна, коли молодь «стає на крило». Досвідчені льотчики-інструктори майже впродовж місяця передають неоціненний досвід підростаючому льотному поколінню. Що ж до курсантів, то усі вони працюють на «без зауважень», тим самим доводячи усім, що майбутнє бойової авіації у надійних і міцних молодих руках.

Злітаність парою — захоплююче, на перший погляд, видовище, але тільки з землі. У повітрі все значно складніше. Представник вищестоящого штабу Повітряних сил Збройних сил України полковник Микола Коваленко, котрий прибув на льотну зміну у бригаду, коротко розповів про процес виконання даної вправи. За словами Миколи Миколайовича запорука виконання даної вправи — тотальний контроль за польотом літаків, тобто дотримання багатьох параметрів польоту. Швидкість, висота, дистанція, атмосферні параметри (температура повітря, атмосферний тиск, сила повітряних потоків тощо,) — усе це має скластися у єдиний логічний ланцюжок.

Підводячи підсумки льотної зміни, командир бригади тактичної авіації імені Петра Франка полковник Євген Булацик, завважив, що тільки злагоджені дії усіх служб забезпечення забезпечують позитивний результат льотних змін.

— За сьогодні усім — відмінно, — резюмував командир.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці