Стільці та парти для «Нової української школи» закупить кожен заклад окремо

Під час позачергової сесії Шепетівської міської ради, 26 липня, депутати, проголосувавши за зміни до бюджету, розподілили субвенції на забезпечення сучасної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Отже, субвенція по спецфонду та часткове співфінансування із місцевого бюджету передбачає закупівлю сучасних меблів (переглянути пропозиції на ринку можна, наприклад, тут. — Ред.) та дидактичних матеріалів для початкових класів «Нової школи». Ціна питання — 1 мільйон 207 тисяч 751 грн. Частка з міського бюджету — 292 тисячі 788 грн.

Хоча до початку навчального року залишається лише місяць, представники управління освіти на сесії запевнили, що придбати нові меблі та все необхідне встигнуть. Крім того, кожен навчальний заклад Шепетівки купуватиме меблі окремо і не в системі електронних публічних та державних закупівель «ProZorro». Оскільки розподілені між закладами суми є допороговими.

Про субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти в рамках ре­алі­за­ції кон­цепції «Нова українська школа» говорили і під час останньої сесії Шепетівської районної ради 27 липня.

Депутати, проголосувавши «за» зміни до бюджету. Відтак, на виконання кон­цепції «Нова українська школа» з державного бюджету виділили суму в розмірі 340 701,00 грн.

Із них 19 410,00 грн використають на підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів та керівного складу навчальних закладів.

Також проведуть закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, сучасних меблів для нової української школи, комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного контенту. Для цього виділили 32 1291,00 грн.

Нагадаємо, з вересня учні, які сядуть за шкільні парти, вчитимуться за концепцією «Нової української школи». Затверджена концепція передбачає перезавантаження української шкільної освіти, що включає у себе 12-річне навчання, отримання профільних знань у старших класах, інклюзивну освіту, здобуття компетентностей (уміння шукати, адаптуватися, співпрацювати тощо), а не тільки знань та чимало іншого. Про це йшлося на нараді з начальниками управлінь, відділів Шепетівської РДА, керівниками окремих установ та організацій району.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці