Виконавцем програми утримання та розвитку автомобільних доріг у Шепетівці призначили ШРЕП

У четвер, 26 липня, відбулася позачергова сесія Шепетівської міської ради. Попри те, що питань у порядку денному винесли небагато, всі вони є вельми важливими для міста.

Зокрема, депутатський корпус розглянув проекти рішення, які стосувалися земельних питань, культури, освіти та медицини. Але найбільш вагомими стали зміни до бюджету, оскільки в них йшлося про автодороги.

Рішенням сесії було внесено доповнення до Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури міста на 2018–2020 роки. Суть доповнення — виконавець Програми — КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

— Прийняте рішення дає можливість зрушити з місця питання щодо ремонту доріг та іншим законним шляхом його реалізувати, — зазначив міський голова Михайло Полодюк.

Кілька разів тендери на ремонт доріг у системі електронних публічних та державних закупівель «ProZorro» не відбулися. Зокрема, і через те, що учасники торгів подали протест в Антимонопольний комітет щодо висунення виконавчим комітетом міської ради додаткових вимог (кваліфікаційні вимоги до учасників тендеру щодо кількості техніки належної на праві власності — не менше 50 % і наявність сертифікованої лабораторії). Висувалися вони із наміром залучити до ремонту дороги серйозну організацію із високою якістю виконання ремонту дороги.

Протести затягнули час проведення торгів до 3 вересня і це ще не остаточна дата, а по суті дороги робитися мали уже давно.

Крім того, через подорожчання будматеріалів вартість будівельних робіт зросла, тому було перевищено поріг, який сягає 135 тисяч євро. Система «ProZorro» включила тендер у міжнародні торги. Зрозуміло, що іноземна будівельна компанія не прийде ремонтувати 2 км дороги, проте, це суттєво вплинуло на терміни проведення торгів і збільшило їх ще до двох місяців.

— Робоча група у складі фахівців управління житлово-комунального господарства, голів депутатських комісій, фінансистів і юристів знайшла все таки шлях, як законно почати роботи з ремонту доріг міста, — пояснив міський голова. — Можна частково взяти наявні в міському бюджеті кошти на ремонт вулиць і перекинути їх на комунальне підприємство «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство». Це підприємство, відповідно до чинного законодавства, має право залучати до роботи третіх осіб. Що дозволить у коротші терміни залучити будівельну організацію, яка займеться ремонтом доріг у Шепетівці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Виконавцем програми утримання та розвитку автомобільних доріг у Шепетівці призначили ШРЕП»

 1. Svitlana Rula коментує:

  Були сумніви😂😂😂

 2. Сергей Руденко коментує:

  НУ ТУПИЄ

 3. Утримання, та розвидку. А вони є взагалі ті дороги?

 4. 👎👎👎

 5. Макс Сахара коментує:

  А той блять в телефоне!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоРемонт бойлера власноруч

Читайте у цій рубриці