У Хмельницькому відкрився офіс «Open Space»

Відкриття центру з надання послуг у сфері ДРАЦС, який працюватиме у форматі «Open Space», відбулося у Хмельницькому 23 липня. На урочистості побували заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова та голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Хмельниччина стала сьомою серед інших областей України, де вже відкриті такі офіси. Відтепер мешканці та гості міста зможуть отримати необхідні послуги за короткий проміжок часу у зручному офісі.

— У планах Мін’юсту відкрити такі офіси по всіх регіонах України, аби зробити послуги максимально наближеними до людей, — зазначила Олена Сукманова. — У цьому офісі громадяни зможуть швидко і без черг отримати всі 18 послуг, які надають відділи ДРАЦС. Зокрема, отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану тощо.

Характерною ознакою офісу типу «Open Space» є різноманітні скляні перегородки. Крім такої переваги, як швидкість монтажу — є те, що вони дозволяють створити простір дійсно відкритим. Але часто виникає потреба обмежити кількість світла чи прозорість такої конструкції. Компанія Тонировка 24 пропонує свої послуги з усіх видів архітектурної тоніровки. Щодо відкритих офісів, в нагоді стане матова тоніровка скляних перегородок, чи створення ефекту односторонньої видимості. Також компанія виконує тоніровку будинків та фасадів, вікон квартир та офісів, енергозберігаючу тоніровку, бронювання від взлому тощо.

У Шепетівці нещодавно відкрився сервісний центр, де вста­но­ви­ли тер­мі­нал для за­пи­су на елек­трон­ну чер­гу.

Для довідки

«Open Space» — сервіс європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Це абсолютно новий формат організації прийому громадян за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору». Документи буде отримати ще простіше. Відкриття цього центру — це стандарт, який передбачає швидкість, відсутність бюрократії і комфорт для кожного громадянина. У цьому відкритому офісі відсутні можливості для створення перепон у видачі документів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці