Майже 100 мільйонів гривень заплатили подоляни за електроенергію

Населення Хмельницької області у травні сплатило за житлово-комунальні послуги 160,3 млн грн (121,7 % нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії — 97,7 млн грн.

На кінець травня заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 214,6 млн. грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води — 90,3 млн. грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 47,4 млн. грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 20,1 млн. грн, за вивезення побутових відходів — 3,4 млн. грн, за постачання електричної енергії — 74,1 млн. грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт год.), на одного власника особового рахунку в травні становили 670,6 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Майже 100 мільйонів гривень заплатили подоляни за електроенергію»

  1. В коментує:

    Газета “День за днем” вперто зараховує всіх жителів Хмельницької області до подолян, хоча жителі Шепетівщини, Славутчини, Ізяславщини, Старокостянтинівщини, Білогірщини, Полонщини подолянами не є і ніколи не були. Це жителі Великої Волині, південна межа якої сягала Красилова.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці