На Шепетівщині найбільше розлучаються після 14 років шлюбу

Шепетівський міськрайонний суд проаналізував розгляд справ в порядку цивільного судочинства, а саме категорії «Розірвання шлюбу» за шість місяців 2018 року.

Як свідчать статистичні дані за вказаний період до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшло 152 справи про розірвання шлюбу. Із загальної кількості справ 79 справ було розглянуто із ухваленням рішення та задоволенням позову. Отриманий результат проведеного аналізу вражає, адже як з’ясувалося найбільш важкою кризою в сімейному житті подружжя виявилась криза чотирнадцяти років шлюбу — 21 подружжя.

Друге місце рейтингу посіла криза семи років подружнього життя — 19 пар; третє місце — криза двадцяти років подружнього життя — 16 пар, з яких 1 пара прожила разом 23 роки, 1 пара — 26 років та 1 пара — 28 років; четверте місце — криза трьох років подружнього життя — 13 пар; п’яте місце — криза п’яти років подружнього життя — 10 пар.

Отож слід пам’ятати, що сімейне життя — це та ж школа. У ній є цікаві і захоплюючі уроки, а часом зустрічаються складні іспити, до яких варто готуватися разом. Бережіть один одного.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці