Шепетівські рятувальники звітували про виконану роботу

11 липня в актовій залі 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини за участю всього особового складу відбулася оперативна нарада по підсумках роботи підрозділу за перше півріччя 2018 року.

Засідання відкрив начальник Шепетівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області підполковник служби цивільного захисту Віктор Матвійчук.

Особливу увагу звернули на роботу особового складу 21-ї ДПРЧ при ліквідації пожеж, ДТП та наданні допомоги населенню. Засідання почалося з висловлення слів вдячності керівника підрозділу до підлеглих за сумлінне виконання службових обов’язків, дисципліну та професіоналізм у першому півріччі 2018 році. Відтак, відзначили й кращих співробітників.

Кожен начальник караулу доповідав про проведену роботу за напрямками діяльності протягом 6-ти місяців 2018 року. В обов’язковому порядку розглядалися питання щодо кадрової роботи, організації інформаційно-роз’яснювальної роботи, організації служби та реагування на надзвичайні ситуації підрозділом та про стан дотримання особовим складом підрозділу Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Також із особовим складом підрозділу було обговорено загальні питання: про спортивно-масові заходи та участь підрозділу в районних змаганнях з міні-футболу.

Опісля начальник Шепетівського районного сектору підвів підсумки оперативної наради, дав загальну оцінку роботи підрозділу, вказав на незначні недоліки в роботі та визначив основні завдання підрозділу на друге півріччя.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога