Шахраї під виглядом «податківців» розводять приватних підприємців

Введення штрафних санкцій зумовив ще один вид шахрайства. Аферисти під виглядом працівників податкової служби вимагають від приватних підприємців хабарів, щоб не проводити у них перевірок.

До того ж, попереджають, що в іншому разі останні матимуть «проблеми». Адже згідно з чинним законодавством за не оформлення найманих працівників роботодавці передбаченні високі штрафи. Про це повідомляє фіскальна служба області.

— Підприємцям пропонують перерахувати гроші на вказаний розрахунковий картковий рахунок Приватбанку, — розповіли у фіскальній службі.

У свою чергу фіскальники попереджають приватних підприємців, що у разі перевірок, планової чи позапланової, їм видається копія наказу про її проведення.

Якщо маєте інформацію про такі дії аферистів, або ж стали їхньою жертвою, звертайтесь до правоохоронних органів, до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном (044) 284-00-07, або відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області за номерами телефонів: (0382) 70-17-76; (098) 864-30-53.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці