У Шепетівці містяни продовжують підписувати декларації з лікарями

Із липня медичні установи Шепетівки проводять прийом хворих ще за старими правилами, хоча Шепетівщина займає 3-тє місце в області з підписання декларацій із лікарями.

Амбулаторія № 2 працює лише рік. Заклад орендує частину приміщення на 1-му поверсі стоматполіклініки.

— У нас працює 2 сімейні лікарі, — розповіла завідуюча Валентина Малафей. — Маємо власну палату денного стаціонару, маніпуляційну.

Послугами амбулаторії переважно користуються працівники ДП «Шепетівський ремзавод».

— Вже уклали з нашими лікарями понад 1500 угод, — розповіла реєстраційна медсестра Марина Пізнюр. — Серед пацієнтів є мешканці навіть із Ізяслава, Судилкова та інших населених пунктів.

Підписання угоди займає кілька хвилин. При собі потрібно мати паспорт та мобільний телефон, на який прийде код підтвердження.

Поділитися посиланням3 коментарі до статті «У Шепетівці містяни продовжують підписувати декларації з лікарями»

  1. Дякуємо лікарю цієї амбулаторії Ірини Миколаївні Іванчук за чуйність та професійність!!!

    • я теж з нею підписала договір,дуже хороша,дуже сподобалось як вона спілкувалась з сусідкою,коли приїзджала на виклик,тому що частіше всього до пенсіонерів погано ставляться,і психують,не раз бачила в полікліниці,а тут приїхала,послухала,порадила,все як має бути..

  2. Не зовсім коректно визначена назва статті.Ми вже розширили обсяг допомоги: закуплено швидкі тести на визначення гепатитів, вагітності,ВІЧ,введено чергування лікаря у вихідні та святкові дні,працюємо над створенням своєї лабораторії і т.д.Дякую за високу оцінку наших лікарів! Головне наше завдання- надання якісної медичної допомоги в повному обсязі!З повагою,А.Нечипорук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці