У Шепетівці містяни продовжують підписувати декларації з лікарями

Із липня медичні установи Шепетівки проводять прийом хворих ще за старими правилами, хоча Шепетівщина займає 3-тє місце в області з підписання декларацій із лікарями.

Амбулаторія № 2 працює лише рік. Заклад орендує частину приміщення на 1-му поверсі стоматполіклініки.

— У нас працює 2 сімейні лікарі, — розповіла завідуюча Валентина Малафей. — Маємо власну палату денного стаціонару, маніпуляційну.

Послугами амбулаторії переважно користуються працівники ДП «Шепетівський ремзавод».

— Вже уклали з нашими лікарями понад 1500 угод, — розповіла реєстраційна медсестра Марина Пізнюр. — Серед пацієнтів є мешканці навіть із Ізяслава, Судилкова та інших населених пунктів.

Підписання угоди займає кілька хвилин. При собі потрібно мати паспорт та мобільний телефон, на який прийде код підтвердження.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «У Шепетівці містяни продовжують підписувати декларації з лікарями»

  1. Дякуємо лікарю цієї амбулаторії Ірини Миколаївні Іванчук за чуйність та професійність!!!

    • я теж з нею підписала договір,дуже хороша,дуже сподобалось як вона спілкувалась з сусідкою,коли приїзджала на виклик,тому що частіше всього до пенсіонерів погано ставляться,і психують,не раз бачила в полікліниці,а тут приїхала,послухала,порадила,все як має бути..

  2. Не зовсім коректно визначена назва статті.Ми вже розширили обсяг допомоги: закуплено швидкі тести на визначення гепатитів, вагітності,ВІЧ,введено чергування лікаря у вихідні та святкові дні,працюємо над створенням своєї лабораторії і т.д.Дякую за високу оцінку наших лікарів! Головне наше завдання- надання якісної медичної допомоги в повному обсязі!З повагою,А.Нечипорук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці