Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Напруженими видалися останні дні червня для студентів випускних курсів Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, тому що саме в ці дні вони підтверджували свій кваліфікаційний рівень як майбутні фахівці — складали Державний іспит зі спеціальності.

Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Цьогоріч стіни коледжу залишають 58 молодших спеціалістів — фахівців з бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту та техніків-програмістів, які навчались впродовж трьох навчальних років.

Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Згідно з наказом по Подільському державному аграрно-технічному університету за спеціальностями «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит» очолив Державну екзаменаційну комісію завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування університету, кандидат економічних наук, доцент Рудик В. В.; за спеціальністю «Інформаційна діяльність підприємства» — завідувач кафедри інформаційних технологій, кандидат економічних наук, доцент Пастух Ю. А. Членами комісії призначено Тетерю І. А. — директора коледжу, Дмитрик В. В. — заступника директора з навчальної роботи, Осадчук Л. А. — завідувачку денним відділенням та викладачів спеціальних дисциплін: Сурник Н. Г., Вікоренко А. Л., Рудюк Г. К., Крижанівського А. О.

Державний іспит передбачав перелік проблемних питань зі спеціальних дисциплін та вирішення практичного завдання. Всі студенти з гідністю справились з поставленими завданнями та продемонстрували свої знання та вміння при виконанні практичної частини. Викладачі спецдисциплін залишились задоволені відповідями своїх вихованців. Комісія відмітила повні та змістовні відповіді студентів Павлюк Діани, Герасимчук Катерини, Біленької Анни, Головко Діани, Орлової Влади, Козійчук Марії, Воєнчук Ірини.

Коледж має надію, що кожен з випускників вміло та по праву використає набуті в навчальному закладі знання, з честю продовжить навчання у вишах ІІІ-ІV рівнів акредитації та знайде гідне місце у житті. А коледж тим часом очікуватиме гарних абітурієнтів, які стануть найкращими його студентами, тому що саме навчання після 9 класів у закладі вищої освіти передбачає одержання не тільки атестата про повну загальну середню освіту, а й диплома молодшого спеціаліста, крім того продовження здобуття освіти за фахом у вищих навчальних закладах за скороченим терміном з можливістю одержання стипендії або поєднання навчання з роботою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЛабораторія на Шепетівщині отримала атестат європейської акредитації
Рятувальники Хмельниччини склали іспит на знання жестової мови
В один із сервісних центрів МВС на Хмельниччині повертають довгоочікувані послуги
Майбутні водії будуть готуватися до теоретичного іспиту по-новому: у ТСЦ Шепетівки дали роз’яснення
Зареєстрували петицію, аби повернути можливість майбутнім водіям складати іспити в Шепетівці
Іспити майбутні водії складатимуть у 2-х центрах Хмельниччини: Шепетівки в переліку нема

Читайте у цій рубриціЩо чекає на абітурієнтів у вступній кампанії 2024 року
Різноманітність вишиванок у різних регіонах України: від Гуцульщини до Полісся
Із 1 березня відбудеться індексація пенсій
Будуть вводитися штрафи за використання кредитної історії не за цільовим призначенням
Штрафи та позапланові перевірки: як КРАІЛ контролює роботу казино
Десять років тому загинув Герой Небесної Сотні із Шепетівки Микола Дзявульський
FacebookTelegramViberWhatsAppX