Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Напруженими видалися останні дні червня для студентів випускних курсів Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, тому що саме в ці дні вони підтверджували свій кваліфікаційний рівень як майбутні фахівці — складали Державний іспит зі спеціальності.

Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Цьогоріч стіни коледжу залишають 58 молодших спеціалістів — фахівців з бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту та техніків-програмістів, які навчались впродовж трьох навчальних років.

Майбутні бухгалтери склали державний іспит

Згідно з наказом по Подільському державному аграрно-технічному університету за спеціальностями «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит» очолив Державну екзаменаційну комісію завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування університету, кандидат економічних наук, доцент Рудик В. В.; за спеціальністю «Інформаційна діяльність підприємства» — завідувач кафедри інформаційних технологій, кандидат економічних наук, доцент Пастух Ю. А. Членами комісії призначено Тетерю І. А. — директора коледжу, Дмитрик В. В. — заступника директора з навчальної роботи, Осадчук Л. А. — завідувачку денним відділенням та викладачів спеціальних дисциплін: Сурник Н. Г., Вікоренко А. Л., Рудюк Г. К., Крижанівського А. О.

Державний іспит передбачав перелік проблемних питань зі спеціальних дисциплін та вирішення практичного завдання. Всі студенти з гідністю справились з поставленими завданнями та продемонстрували свої знання та вміння при виконанні практичної частини. Викладачі спецдисциплін залишились задоволені відповідями своїх вихованців. Комісія відмітила повні та змістовні відповіді студентів Павлюк Діани, Герасимчук Катерини, Біленької Анни, Головко Діани, Орлової Влади, Козійчук Марії, Воєнчук Ірини.

Коледж має надію, що кожен з випускників вміло та по праву використає набуті в навчальному закладі знання, з честю продовжить навчання у вишах ІІІ-ІV рівнів акредитації та знайде гідне місце у житті. А коледж тим часом очікуватиме гарних абітурієнтів, які стануть найкращими його студентами, тому що саме навчання після 9 класів у закладі вищої освіти передбачає одержання не тільки атестата про повну загальну середню освіту, а й диплома молодшого спеціаліста, крім того продовження здобуття освіти за фахом у вищих навчальних закладах за скороченим терміном з можливістю одержання стипендії або поєднання навчання з роботою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ квітні на водіїв Хмельниччини чекають оновлені екзаменаційні білети з ПДР
Для складання іспитів у Сервісному центрі тепер можна записатися по телефону
Прийняття практичних іспитів у сервісних центрах МВС відновлено
У шепетівській музичній школі відбувся академ­концерт першачків
За одну ніч в Шепетівці викрали три кришки до люків
Юні шепетівчани серед переможців конкурсу з інформаційних технологій «ITalent»

Читайте у цій рубриціПолісмени штрафуватимуть п’яних велосипедистів
Коли в українських селах з’явиться стабільний інтернет?
Цьогоріч в Україні проведуть 300 трансплантацій кісткового мозку
Парламент прийняв законопроєкт щодо розвитку інституту старост. Що змінилось?
Яка відповідальність чекає на боржника за несплату комунальних послуг
Шепетівський РВ УДМС інформує, коли змінювати ID-картки