У Шепетівці проведуть реконструкцію хірургічного відділення

Про плани та перспективи розбудови Шепетівської ЦРЛ говорили в рамках робочого візиту голови Хмельницької облдержадміністрації Вадима Лозового.

На базі Шепетівської ЦРЛ створено госпітальний округ. Тут зна­хо­ди­ться лі­кар­ня ін­тенсив­но­го лі­ку­ван­ня другого рівня. П’ять районних медичних закладів, які входять до цього округу, — лікарні інтенсивного лікування першого рівня.

— Тобто, ми будемо надавати медичну допомогу на достатньо вищому рівні, — розповідає Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ.

В рамках госпітального округу та створеної госпітальної ради щомісяця в районах проводяться різні засідання.

— Кожен місяць вивчаємо потужності закладу, структуру, об’єм медичної допомоги для того, аби в кінці року ми могли скласти стратегічний план розвитку округу на 5 років, — пояснює мету засідань Валентина Миколаївна. — Ми маємо розширити хірургічну службу, травматологічну та ввести більш вузькі спеціальності.

Наразі першочерговою проблемою та водночас завданням є оснащення сучасним обладнанням відділення анестезіології та реанімації. Адже, зі слів головного лікаря, наркозно-дихальним апаратам вже по 10–20 років і вони виходять з ладу.

Цьогоріч у планах ремонт та реконструкція хірургічного відділення.

— Ми подали проект до фонду регіонального розвитку на реконструкцію та ремонт хірургічного відділення. Мільйон благодійних коштів вже знайшли, ще півтора мільйона виділили з фонду та 10 % — з державного бюджету. Тому до кінця року проведемо його реконструкцію, — підсумувала Валентина Савчук.

Під час відвідування лікарні очільник області оглянув урологічне та травматологічне відділення, а також поспілкувався з хворими.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці