Відбулися збори під куполом неба Хмельниччини

Учора, 19 червня, на базі бригади тактичної авіації імені Петра Франка, що в Старокостянтинові, розпочався навчально-тренувальний збір з особовим складом команди з парашутних видів спорту та фахівцями пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служб.

Мета даного збору — виконання ряду задач.

Однією і чи не найголовнішою з них є якісна організація виконання стрибків з парашутом льотним складом авіаційних військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України, тож певна кількість «володарів неба» відновить та вдосконалить практичні навички не у кабіні, а під куполом парашута.

Підтримати рівень натренованості у виконанні стрибків з парашутом на понад граничну дальність, з гранично малих висот у простих та складних метеоумовах прибули фахівці пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служб, рятувальних парашутно-десантних груп авіаційних військових частин.

Впродовж проведення збору також відбудуться заходи з підготовки спортсменів-парашутистів.

До задач, поставлених перед учасниками збору, відноситься також відпрацювання теоретичної та практичної складових під час випробувань людської парашутної системи «Сокіл-Т» представниками Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України.

Збір продовжує роботу.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці