Шепетівчани судяться, а бюджет поповнився на 500 тисяч гривень

З початку року по 1 червня за подання до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області позовних заяв, заяв у справах окремого та наказного провадження в порядку цивільного судочинства фізичними та юридичними особами, інших заяв, адміністративних позовів, фактично сплачено судовий збір на суму, що становить 539 061 грн. Про це повідомляє сайт Шепетівського міськрайонного суду.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про судовий збір» судовий збір — збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених цим Законом

Судовий збір включається до складу судових витрат. Судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, — у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Щодо справ про адміністративні правопорушення, а саме у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, особами, які притягувались до адміністративної відповідальності, було сплачено судовий збір на суму, що становить 30 306 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці