Працівники вузлової лікарні станції Шепетівка відзначили День медика

Напередодні професійного свята в клубі залізничників відбувся концерт, приурочений до Дня медичного працівника.

У цей святковий день за відмінне виконання професійних обов’язків, сумлінну працю, милосердність та вагомий внесок у наданні лікувально-профілактичної допомоги населенню відзначили кращих працівників вузлової лікарні станції Шепетівка.

Також відмітили ветеранів-ювілярів, які багато років присвятили роботі в медичному закладі. Окрім того, віддали честь тим, хто вже пішов на заслужений відпочинок.

— Галузь медична — одна з найповажніших, бо здоров’я нації — це найважливіше, — говорить зі сцени Тарас Нагулко, лікар зі 42-річним стажем у залізничній лікарні.

Під час заходу працівники вузлової лікарні станції Шепетівка отримали також нагороди та цінні подарунки за підсумками районного конкурсу «Про присвоєння Почесних звань: «Кращі медичні заклади» та «Кращі медичні працівники району».

У передсвятковий день хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, кого вже немає, хто відійшов у вічність, залишивши добру згадку, добрі справи та гарну пам’ять про себе. Адже вони теж творили історію лікарні.

А завершився захід святковим концертом за участю творчих колективів клубу залізничників та Шепетівсь­кої ди­тя­чої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції спор­тивно-баль­ного клубу «Інеш».

Ймовірно, це востаннє зібрався колектив лікарні в такому складі, оскільки вузлову лікарню реорганізовують.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці