Чи вистачить лікарів первинки на Шепетівщину?

Ко­му­наль­­ний зак­ла­д «Ше­пе­тівсь­­кий центр пер­вин­ної ме­ди­ко-са­ні­тар­ної до­по­мо­ги» наразі недоукомплектований на 24 лікарські посади. За штатним розписом їх передбачено 68. Однак, працевлаштовано поки що 44.

На Шепетівщині вже понад 25 тисяч пацієнтів уклали угоди з лікарями. Інші ж поки що не поспішають, можливо, дарма. Адже чимало лікарів зареєстрували понад 1000 декларацій, а дехто й понад 1500. В той час як держава встановила для лікаря обмеження в підписанні угод у 2000.

— Приміром, Лілія Макарчук уклала понад 1200 угод, Валентина Малафей — понад 1100, Ірина Іванчук — понад 1600, Марина Котенко — 950, Лілія Нарусевич — понад 1000, Лілія Гнатюк — понад 900, Віра Дзюм — понад 1500. Микола Вознюк підписав 1700 декларацій, Іван Буковецький — близько 1000, Оксана Хацаюк — 1200, Віктор Клімчук — 1100, — розповідає Андрій Нечипорук, головний лікар комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-сані­тарної допомоги».

Чи не станеться таке, що мешканці Шепетівщини не матимуть змоги отримати медичні послуги, оскільки лікарів первинки поки що недостатньо?

— Я та мої заступники активно працюємо в напрямку кадрової політики, — коментує Андрій Григорович. — Протягом кількох місяців 2018 року вже залучено чотирьох нових спеціалістів, які працюватимуть у первинній ланці. Окрім того, з 1-го серпня лави поповняться ще трьома молодими спеціалістами, які закінчили 2-ий рік навчання в інтернатурі. Оскільки Шепетівський ПМСД має вакантні ставки, то ми радо приймемо на роботу лікарів. Зі свого боку ми створюємо їм всі необхідні умови для праці. Отож, хвилюватися жителям Шепетівщини не варто — лікарів вистачить на всіх, ніхто не залишиться без медичних послуг.

Втім, з вибором лікаря все ж таки варто не зволікати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Чи вистачить лікарів первинки на Шепетівщину?»

 1. Цікавить, якщо прописаний в іншому місті,а в шепетівці поживаєш, чи можливо заключити договір?

  • Eugene Freilikhman коментує:

   Як зазначила Лі­лія Гна­тюк, зас­тупник го­лов­но­го лі­ка­ря з охо­ро­ни ма­те­ринс­тва та ди­тинс­тва: “Да­на ре­фор­ма не пе­ред­ба­чає те­ри­то­рі­аль­ну при­на­леж­ність”. Отож, міф про те, що мож­на під­пи­са­ти уго­ду з лі­ка­рем ли­ше зі сво­єї міс­це­вос­ті — роз­вінча­но. http://denzadnem.com.ua/aktualno/15915

  • Дякую

 2. Лариса Стецюк коментує:

  можна


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці