У міського центру ПМСД з’явилася перша нерухомість

У міського центру ПМСД з’явилася перша нерухомість

На минулому тижні, 7 червня, депутати Шепетівської міської ради підтримали проект рішення про передачу будівлі на баланс комунального некомерційного підприємства міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Приміщення, що знаходиться на території нового ринку, передали під адміністративну будівлю міського ПМСД.

Згаданий об’єкт розташований за адресою: проспект Миру, 28/7 — приміщення лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи. Загальна площа будівлі — 72 м².

Нагадаємо, що в квітні під час однієї з сесій прий­ня­ли ста­тут ко­му­наль­но­го не­ко­мер­цій­но­го під­при­ємс­тва. Відтак, на нього пок­ла­де­но зав­дання з на­дан­ня пер­винної ме­дич­ної до­по­мо­ги, здій­снен­ня уп­равлін­ня ме­дич­ним об­слу­го­ву­ван­ням на­се­лен­ня те­ри­то­рії міс­та Ше­пе­тів­ки, вжит­тя за­хо­дів із про­фі­лак­ти­ки зах­во­рю­ван­ня на­се­лен­ня, під­трим­ки гро­мадсь­ко­го здо­ров’я.

Тоді під час сесії на­чаль­ник фі­нан­со­во­го уп­равлін­ня Ва­силь Дрищ за­пев­нив, що у ра­зі ство­рен­ня місь­ких ам­бу­ла­то­рій міс­це­ва вла­да має мож­ли­вість, щоб за­лу­чи­ти ме­ди­ків, до­по­мог­ти їм із жит­лом. Та­кож Ва­силь Олек­сійович до­дав, що за ос­танні ро­ки з місь­ко­го бюд­же­ту ви­ді­ле­но знач­ну су­му кош­тів на за­ку­пів­лю ме­дич­но­го об­ладнан­ня та ме­ди­ка­мен­тів для район­ної лі­кар­ні.

Крім того, під час останньої сесії депутати міської ради підтримали програму забезпечення діяльності та створення матеріально-технічної бази міського центру ПМСД на 2018 рік. Натомість важливе питання для діяльності центру — затвердження структури закладу та штатного розпису, — не набрало необхідної кількості голосів народних обранців. Але в міській раді запевнили, що це не впливає на діяльність закладу охорони здоров’я. Шепетівське комунальне некомерційне підприємство під час формування структури і штату керуватиметься наказами та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України.

Всього у Шепетівці планують створити 5 амбулаторій первинної ланки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДепутати Шепетівської міської ради на травневій сесії прийняли кардинальні рішення, врахувавши умови воєнного стану
Нерухомість №20 (18.05.2022)
Ізяславські депутати вирішували, що робити із САУ
Нерухомість №19 (11.05.2022)
Нерухомість №18 (04.05.2022)
Нерухомість №17 (27.04.2022)

Читайте у цій рубриціПідприємці можуть заповнити декларацію та отримати дозвільні документи через «Дію»
В Україні запрацює єдина база вакансій з оновленнями в режимі реального часу
Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії
Чи передбачено кримінальну відповідальність за правопорушення, скоєні під примусом?
Затвердили включення Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври до складу ПЦУ
Нафтогаз встановив річний тариф на газ для населення
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter