На Шепетівщині підприємців про перевірки не попереджатимуть

Відтепер підприємців не попереджатимуть про проведення перевірок. Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я і благополуччя тварин» № 2042–19 від 18.05.2017 почав діяти з квітня 2018 року.

— Із вступом у силу Закону відміняється необхідність отримання дозволу на проведення позапланової перевірки на підставі звернення фізичної особи про порушення, що спричинило шкоду її правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності) в центральному органі виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері державного нагляду (контролю), або відповідного державного колегіального органу, — розповів Віталій Савіцький, на­чаль­ник уп­равлін­ня Держпрод­спо­жив­служ­би у Ше­пе­тівсь­ко­му районі.

До того ж, відтепер при проведенні планових перевірок підприємців не попереджатимуть за 10 днів, як це було раніше. Також інспектори Держпродспоживслужби мають право проводити відеофіксацію процесу перевірки.

— Закон дає Держпродспоживслужбі здійснювати відеофіксацію перевірок. Така робота буде проводитись і це зніме будь-які питання або претензії щодо упередженості інспекторів, — підсумував нововведення начальник.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «На Шепетівщині підприємців про перевірки не попереджатимуть»

  1. Оксана Гоцелюк коментує:

    Можливо дякуючи такому Закону хоч на на декілька процентів покращиться якість продуктів, бо вже взагалі обнагліли гроші деруть а якості нуль

  2. У нас також,як і в державі —корупція переможе…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці