Середня заробітна плата подолян складає майже 7 тисяч гривень

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у квітні становила 6998 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), проте на 17,5 % нижче, ніж у середньому по Україні.

Вище середнього рівня по області в квітні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (9771 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (9544 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9529 грн), промисловості (7959 грн), транспорту, складського господарства, поштової та кур`єрської діяльності (7005 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (10789 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 49,9–67,5 % від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у квітні, порівняно з березнем, збільшилась на 1,0 %, відносно квітня минулого року — на 12,3 %.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на 1 травня становила 7,2 млн грн, або 0,5 % фонду оплати праці, нарахованого за квітень.

У структурі загальної суми заборгованості 83,1 % утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 13,0 % — на економічно активних підприємствах та 3,9 % — на економічно неактивних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 169 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 5538 грн, або 79,1 % від середньої заробітної плати за квітень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці