Новопризначеному губернатору Хмельниччини Петро Порошенко побажав бути ближчим до людей

Представлення активу Хмельниччини нового голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового відбулося 19 травня. Зробив це особисто Президент України Петро Порошенко в приміщенні облдержадміністрації.

Виступ Петра Порошенка тривав понад півгодини. Президент розповів про досягнення, які пройшли за останні три роки в Україні, — введення безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, збільшення соціальних стандартів, зростання ВВП тощо.

Також Президент подякував екс-губернатору Олександру Корнійчуку, який напередодні написав заяву про звільнення з посади, за роботу, яку той виконував на посаді голови Хмельницької ОДА.

— Він переходить на іншу роботу, — додав Петро Порошенко, — залишаючись в орбіті Президента, буде радником, і зараз готуємо інші напрямки відповідальності.

Президент підтримав пропозицію уряду, яка була внесена щодо призначення на посаду голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового.

— Прошу любити і жалувати, — висловив побажання Петро Олексійович. — Ми домовилися, що квіти чоловікам не дарувати. При вас хочу вручити посвідчення голови.

Новопризначений голова ОДА звернувся до голови держави та присутніх, щоб подякувати за високу довіру. Патетичний початок його виступу зупинив Порошенко:

— В мене прохання — Президент виступ не читав, хоча мені стільки написали (і показав на стопку аркушів доповіді, — Авт.), давайте почнемо з того, що будемо ближче до людей та говорити те, що думаємо.

Голова ОДА Вадим Лозовий подякував за високу довіру:

— Я чітко розумію відповідальність, яка сьогодні на мене покладена. Я впевнений, що разом із депутатським корпусом обласної ради, я впевнений, що з усіма людьми, яким небайдужим доля Хмельниччини, ми доб’ємося найвищих показників, що область стане однією з найкращих. Я сподіваюсь на співпрацю, двері в мій кабінет завжди будуть відкриті для тих, хто хоче змін на краще Хмельницькій області.

Завдання, яке Президент поставив перед новопризначеним губернатором, — реальне зростання економіки, залучення іноземних інвестицій, збільшення заробітної плати.

Не обійшлося під час візиту в Хмельницький без невеликого інциденту: на майдані перед приміщенням облдержадміністрації кілька активістів із плакатами скандували: «Ганьба!».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Новопризначеному губернатору Хмельниччини Петро Порошенко побажав бути ближчим до людей»

  1. А взагалі- то, Вадим Лозовий!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці