У Шепетівці оформити дитину в садочок стало простіше

У Шепетівці оформити дитину в садочок стало простіше

Нещодавно в Україні змінились правила оформлення дітей в навчальні заклади та проходження медоглядів школярів. Відповідно до нововведень, більше для вступу дітей у школу і дитсадок медичні карти не потрібні.

Адже скасовано форми первинної облікової документації № 026/0 «Медична карта дитини» для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів, тому Лілія Гнатюк, заступник головного лікаря Центру ПМСД з охорони материнства та дитинства пояснила, які нині використовують медичні форми для зарахування дітей до закладів дошкільної освіти і загальної середньої освіти:

— Лікар-педіатр або сімейний лікар закладу охорони здоров’я, в якому спостерігається дитина, виписує довідку, в якій зазначається її: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання. Лікар-педіатр вказує, чи дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти. У разі необхідності, він також пише у довідці застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру. Якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Крім того, до закладу дошкільної освіти подається форма первинної облікової документації № 063/0 «Карта профілактичних щеплень», яка містить усю необхідну інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, здійснення туберкулінових проб.

Серед переліку документів першокласника має бути форма № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та форма первинної облікової документації № 063/0 «Карта профілактичних щеплень», яка містить усю необхідну інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинацію.

Якщо у батьків дошкільнят та школярів виникли питання з цього приводу, їм краще звернутися до свого педіатра чи сімейного лікаря. Телефон для довідок 5-14-11, (096) 706-22-15.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШколяр-винахідник з Нетішина посів призове місце на всеукраїнському рівні
В Ізяславському ліцеї деякий час була відсутня м’ясна продукція в шкільному меню
У Шепетівському районі відкрили меморіальну дошку загиблому в ООС земляку
На період посиленого карантину в січні школи можуть оголосити канікули
У Шепетівці дошкільнята завітали на вечорниці до господині Килини
Корчицький НВК отримав новий шкільний автобус

Читайте у цій рубриціЯк вберегти дітей від самогубства?
«Укрпошта» випустить конверт із зображенням Лесі Українки у стилі поп-арт
Коли в Україні з’являться електрички німецького рівня?
За призначенням пільг і допомог та перахунком пенсій можна буде звернутися до ЦНАПу
Як штрафуватимуть продавців та покупців первоцвітів