У Шепетівську місцеву прокуратуру надійшло 326 звернень

На розгляд Шепетівської місцевої прокуратури впродовж 4-х місяців 2018 року надійшло 326 звернень, з них 79 звернень надійшло на адресу місцевої прокуратури з дислокацією в місті Шепетівці. За результатами їх розгляду, 127 звернень вирішено по суті, а місцевою прокуратурою з дислокацією в Шепетівці — 32 звернення відповідно.

— Ще 190 звернень (в тому числі 44 місцевою прокуратурою з дислокацією в м. Шепетівка) направлені для вирішення до інших відомств за належністю, оскільки викладені в них питання не входять до компетенції органів прокуратури, — про це розповідає Ірина Руденька, прокурор місцевої прокуратури.

Варто наголосити, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Звернення може подаватись особисто або через уповноважену особу за умови, якщо ці повноваження оформлені згідно із законодавством. Недотримання вказаних вимог є підставою для повернення звернення заявнику.

З метою ефективнішого вирішення порушених у зверненнях питань у місцевій прокуратурі ведеться щоденний особистий прийом громадян керівництвом та оперативними працівниками місцевої прокуратури згідно із затвердженими графіками. Жодне звернення громадян не залишається поза увагою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці