Спортивна зала для майбутніх переможців

20 квітня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у с. Коськові Шепетівського району відбулося урочисте відкриття спортивної зали після капітального ремонту.

Продовжуючи впроваджувати програму корпоративної соціальної відповідальності «З людьми і для людей» та підтримуючи ініціативи громад, Рада директорів Корпорації «Сварог Вест Груп» підтримала ініціативу з ремонту спортзали, адже навчальний заклад було введено в експлуатацію 1967 року, зараз у ньому навчаються близько сотні учнів.

— Збулася довгоочікувана мрія, ми отримали прекрасний подарунок — чудово відремонтовану простору спортивну залу! Ми віримо, що таке оновлення є інвестицією в майбутнє: в духовний, фізичний та моральний розвиток учнів школи. Переконана, що саме наші учні — майбутні переможці спортивних олімпіад. Відкриття такого залу додає наснаги на нові звершення і вдосконалення галузі фізичного виховання. Зараз наша спортивна зала — сучасна, безпечна та комфортна для занять спортом, — ділиться враженнями Світлана Сергіївна Чайчук, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Коськів (Ленковецька об’єднана територіальна громада).

Педагогічний та учнівський колективи задоволені новими умовами та переконані, що саме від їх школи залежатиме розвиток галузі фізкультури та спорту, як в рідному селі, так і в громаді загалом.

Корпорація «Сварог Вест Груп» зацікавлена у розвитку підростаючого покоління і вважає, що тільки спільними зусиллями ми збудуємо світле майбутнє нашої країни! Відтепер в оновленому спортивному залі уроки фізичної культури будуть найулюбленішими!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці