Дороги Шепетівщини відремонтують за кошти субвенцій з державного бюджету

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» для Хмельницької області передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на загальну суму 456,5 млн грн, з яких 154,8 млн грн передбачено на мінімальні потреби поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Решту суми субвенції в обсязі 301,7 млн грн розподілено пропорційно протяжності доріг загального користування місцевого значення.

З коштів, передбачених на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання, на 1 квітня 2018 року профінансовано 86,7 млн грн, з яких освоєно 15,2 млн гривень.

Також у лютому цього року було створено комплексну робочу групу з питань визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, які першочергово потребують капітального ремонту у 2019 році, та проведено перше засідання, за результатами якого визначено перелік автомобільних доріг, що потребують поточного середнього ремонту.

Цими дорогами здійснюється підвезення школярів до окремих навчальних закладів Полонського, Хмельницького, Шепетівського районів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Дороги Шепетівщини відремонтують за кошти субвенцій з державного бюджету»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    А якiсть?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога